Wygoda pracy na komputerze i smartfonie

Pełna responsywność na wszystkich urządzeniach mobilnych

system ASARI CRM

Zarządzaj firmą
ze smartfona

Wszystkie informacje pod ręką

Nieważne na jakim urządzeniu korzystasz z ASARI CRM, to ten sam system z dostępem do wszystkich funkcji i informacji. Dzięki temu możesz sterować swoją firmą z telefonu lub z tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

Pracuj w biurze
i w podróży

Gdziekolwiek jesteś i z dowolnego urządzenia

ASARI CRM pozwala wygodnie pracować zarówno na komputerze, telefonie i tablecie. Bez względu na urządzenie, system zachowuje pełną funkcjonalność i dostęp do wszystkich informacji. Dzięki temu pozwala na komfortową i nieprzerwaną pracę zarówno w biurze, jak i w samochodzie, pociągu czy na lotnisku.

Oprogramowanie ASARI CRM
Wersja mobilna CRM

Zbuduj własną
wersję mobilną

Zdecyduj, jak aplikacja ma wyglądać na telefonie

Z ASARI CRM możesz zbudować własną wersję mobilną systemu. Samodzielnie wybierz, które panele mają być widoczne na telefonie, określisz ich kolejności tworząc program, który będzie dostosowany do Twojego sposobu pracy.

ASARI CRM w praktyce

Napisz własną historię sukcesu

działania w ASARI CRM

W biurze bywam rzadko. Moja praca polega na ciągłych spotkaniach i podróżach do klientów i partnerów. Przemieszczając się korzystam z auta, pociągu, a czasem także latam samolotem. Często nie mam możliwości, żeby skorzytać z komputera, a dostęp do systemu CRM jest mi cały czas potrzebny. Z ASARI nie mam z tym problemu. Aplikacja jest w 100% dostosowana do pracy na telefonach i mam na niej dostęp do każdej funkcji i informacji. Co więcej mogę sama skonfigurować system tak, by na telefonie były dostępne tylko te informacje i panele, które są mi niezbędne. To znaczące ułatwienie w obsłudze aplikacji na urządzeniach moblnych i ogromna wygoda w codziennej pracy.

Barbara Account manager

działania w ASARI CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!