Wszystko, co ważne w jednym miejscu – wgrywanie zdjęć do Szansy

Podziel się treścią:   

Nowa funkcja w ASARI CRM dla rynku wielobranżowego, to możliwość dodawania zdjęć do Szansy. Dzięki temu pracownik wgra pliki do konkretnej szansy sprzedażowej, więc będą one w jednym łatwo dostępnym miejscu. Porządkuje to pracę z Klientem i powoduje, że przepływ informacji wewnątrz firmy jest lepiej zorganizowany. Zostań z nami i dowiedz się więcej o tej funkcji.

Szanse w systemie CRM

Dodaj ASARI Pomoc do zakładek w przeglądarce i bądź na bieżąco ze zmianami w naszym oprogramowaniu. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, jakie nowe funkcje i usprawnienia ułatwią Twoją pracę. Zachęcamy także do przeglądania instrukcji ASARI, w
której dowiesz się wszystkiego, co niezbędne, by obsługiwać nasz CRM.

Organizuj pracę i wymieniaj się informacjami w jednym miejscu

To rozwiązanie pozwala na skuteczne organizowanie pracy, ułatwiając zarządzanie zdjęciami i skanami wgrywanymi do systemu ASARI CRM. Oznacza to, że każdy członek zespołu wchodząc w Szansę, będzie miał wszystkie dokumenty pod ręką. A jak działa to w praktyce? Często umowy czy, faktury, fotografuje się – to najprostsza metoda dostępna dla każdego, kto ma smartfona. Po wykonaniu takiego zdjęcia pracownik wgra je do szansy. Przyda się to na przykład, gdy realizujesz dla Klienta zlecenie i już poniosłeś jakieś koszty. Wtedy wystarczy cyknąć fotkę paragonu i wrzucić ją do Szansy, by mieć pewność, że żaden poniesiony koszt nie umknie.

Zdjęcia w szansach

Z drugiej strony dodawanie zdjęć do Szansy sprawdzi się w przypadku klasycznych fotografii. Załóżmy, że prowadzisz salon sprzedaży samochodu i otrzymałeś z fabryki auto w konfiguracji, którą zażyczył sobie Klient. Pracownik fotografuje je i wgrywa zdjęcia do Szansy, by do bazy danych trafiła informacja o tym fakcie. Dzięki temu odpowiedni członek zespołu będzie mógł podejrzeć zdjęcia i poinformować Klienta, że samochodu jest do obioru.

Po dodaniu zdjęć do Szansy można uzupełnić je o opisy. Przydadzą się one jako wewnętrzna notatka lub informacja, którą trzeba przekazać Klientowi. Dodatkowo funkcja dodawania fotografii do Szansy pozwoli sprawdzić, jak członkowie zespołu wywiązują się ze swoich zadań.

W naszej Instrukcji dowiesz się, jak obsługiwać dodawanie zdjęć do Szansy.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!