Podsumowanie stycznia 2020

Podziel się treścią:   

Pierwszy miesiąc 2020 roku za nami, przychodzimy do Was zatem ze styczniowym podsumowaniem nowości! Nowy Rok postanowiliśmy zacząć na pełnej petardzie i zaprezentować Wam wiele możliwości, zarówno w kwestiach usprawnienia codziennej pracy z CRM-em, poszerzenia wiedzy oraz przeniesienia sposobu zarządzania na kolejny level.

Mechanizm podzielonej płatności przy wystawianiu faktur

Z racji nowych przepisów odnośnie płacenia podatku VAT, pod koniec roku udostępniliśmy Wam w ASARI CRM mechanizm podzielonej płatności (split payment). Dzięki niemu można wystawiać faktury VAT zgodnie obowiązującymi regulacjami . Wszystko, co należy zrobić to zaznaczyć wybraną opcję przy płatności, a system wygeneruje gotową do druku fakturę.

Przygotowaliśmy dla Was także obszerną informację dotyczącą split payment, kogo dotyczy i w jakim zakresie. Zachęcamy do lektury artykułu, który znajdziecie tutaj: Split payment w nieruchomościach.

Szkolenia cykliczne

Po świątecznej przerwie postanowiliśmy wrócić z nowym zapałem do edukowania naszych użytkowników i zaproponować im jeszcze więcej ciekawych warsztatów. W Styczniu mieliśmy okazję się spotkać by omówić główne aspekty pracy z naszym CRM-em oraz metody skutecznego zarządzania firmą i zespołem. Szkolenia nie tylko wyjaśniają sposób obsługi naszych programów. To także dodatkowa informacje z zakresu sprzedaży, marketingu i optymalizacji pracy, jak i prowadzenia firmy obejmująca zestaw praktycznych przykładów i zastosowań w codziennej pracy z klientem i nieruchomościami. W lutym czeka na Was kolejna porcja wiedzy. Przygotowaliśmy dla Was cykl czterech szkoleń dotyczących m.in. strony www, metod zarządzania oraz aplikacji ASARI Tracker – mobilnego asystenta sprzedaży, który codziennie ułatwia życie tysiącom handlowców. Zapisy trwają!

Grupowa edycja

By nie tylko ułatwić, ale również maksymalnie przyspieszyć pracę z danymi wprowadziliśmy opcję grupowej edycji we wszystkich głównych panelach CRM-u. Funkcja jest nieoceniona podczas pracy z duża ilością informacji, np. kontaktami klientów. Wystarczy zaznaczyć grupę wybranych pozycji z listy i wybrać z menu AKCJE działanie jakie chcemy przeprowadzić. Więcej dowiecie się tutaj: Edycja grupowa we wszystkich działaniach.

Kasowanie i edycja notatek

Teraz możecie skasować notatki, które nie są już potrzebne lub zmienić ich treść. To pomoże utrzymać porządek w bazie i pozwoli zachować przy ofertach, klientach czy poszukiwaniach tylko te informacje, które są ważne przy ich dalszej obsłudze. Szczegóły znajdziecie tutaj: Kasowanie notatek.

Powiadomienia o aktualnych i przeterminowanych zadaniach

W ASARI CRM stawiamy na planowanie codziennych działań, dlatego żeby ułatwić Wam pracę z kalendarzem zmieniliśmy sposób działania dzwoneczka, który informuje o zadaniach na dziś. Więcej dowiecie się tutaj: Zmiana sposobu działania powiadomień o zadaniach na dziś.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące funkcjonowania naszego CRMu bądź chcesz porozmawiać o narzędziach dla Twojego biznesu, skontaktuj się z nami na dok@asari.pl.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!