ASARI CRM Program CRM

Program dla biur nieruchomości!

Program dla biur nieruchomości

Wybierz sprawdzonego partnera

Wybierz profesjonalistę w tworzeniu oprogramowania dla biur nieruchomości

1 500+

Obsługiwanych biur nieruchomości i deweloperów

3 000+

Stworzonych stron WWW
dla rynku nieruchomości

21 000+

Eksportów na portale
na dobę

ASARI CRM dla nieruchomości

Poznaj funkcje dla specjalistów branży nieruchomości

Oprogramowanie dla biur nieruchomości

Baza nieruchomości
i poszukiwań

oraz dedykowany kreator ich dodawania

Stwórz w ASARI CRM bazę nieruchomości i poszukiwań. Korzystaj z dodatkowych funkcji umożliwiających ich dopasowanie, wyszukiwanie i filtrowanie. W naszym programie dla biur nieruchomości możesz budować powiązania między inwestycjami, budynkami, modułami, lokalami i biurami oraz uzyskać szybki dostęp do podpiętych umów, firm, klientów i działań.

Najszybszy eksport ofert
na portale i strony WWW

Eksport nieruchomości w mniej niż 1 minutę

Nasz program dla biur nieruchomości wysyła oferty najszybciej na rynku. Już w ciągu 60 sekund nieruchomości trafią na portale z ogłoszeniami. Krótszy czas eksportu to szansa na prześcignięcie konkurencji i szybsze dotarcie do klientów. Zaawansowane funkcje ASARI CRM dodatkowo pozwolą wyróżnić oferty na tle innych ofert przy pomocy stempli promocyjnych i znaków wodnych.

Najszybszy eksport ofert na portale ogłoszeniowe
wydruki ofertowe w programie dla biur nieruchomości

Nowoczesne wydruki
ofertowe dla nieruchomości

Profesjonalne materiały sprzedażowe i marketingowe

Klienci kupują oczami, dlatego niezwykle ważne jest, by materiały marketingowe były najwyższej jakości i świadczyły o profesjonaliźmie firmy. W ASARI CRM dostępne są nowoczesne wydruki ofertowe dedykowane pod nieruchomości. Możesz dodatkowo łatwo dostosować je kolorystycznie do własnej identyfikacji wizualnej lub dowolnie przebudować zmieniając ich wygląd i układ.

Ogólnopolski MLS ASGAL
Największy system wymiany ofert

Darmowy dostęp do tysięcy ogłoszeń na wyłączność

System MLS ASGAL to oszczędność czasu poprzez szybki dostęp do tysięcy ofert z całej Polski, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Pustki w bazie? To nie Twój problem! Otwórz się na wzmożoną promocję i zwiększ szanse sprzedażowe dzięki aktywnej współpracy z biurami z całego kraju. Bez narzucania reguł - ustalacie je sami. MLS się opłaca - przekonaj się na własnych zyskach.

Baza rynku pierwotnego w programie dla biur nieruchomości
automatyzacja pracy w ASARI CRM dla nieruchomości

Edytor
Wirtualnych Spacerów

i narzędzia do zdalnej prezentacji nieruchomości

ASARI CRM jako jedyny program dla biur nieruchomości oferuje dostęp do profesjonalnego edytora Evryplace, dzięki któremu w prosty sposób można stworzyć wirtualne spacery po miejscach lub przestrzeniach. Wysokiej jakości prezentacje 360° pozwolą zaprezentować klientom oferty w innowacyjny i nowoczesny sposób. Dodatkowo znajdziesz tu narzędzia do przeprowadzania zdalnych spotkań z pokazem nieruchomości w trybie live.

Największa baza nieruchomości
z rynku pierwotnego

Oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej

W ASARI CRM znajdziesz tysiące nieruchomości, które Twoja firma może zaoferować swoim klientom. Prowadź u nas transakcje z deweloperami i uzyskuj prowizje z poleconych klientów. Takie możliwości znajdziesz tylko w naszym programie dla biur nieruchomości.

Baza rynku pierwotnego w programie dla biur nieruchomości

Obsługa inwestycji

Grupuj lokale i zarządzaj budynkami

Obsługujesz inwestycje mieszkaniowe, kompleksy magazynowe lub parki biurowe. W ASARI CRM możesz je pogrupować, zdefiniować ich hierarchię i skorzystać z funkcji, które ułatwiają grupowe zarządzanie lokalami i modułami.

Wyszukiwanie na mapie

Twórz filtry w oparciu o obszary zaznaczone na mapie

Czasem potrzebujesz zaznaczyć niestandardowy obszar na mapie i wskazać miejsca przy linii kolejowej, metrze lub zjeździe na autostradę. W ASARI CRM możesz nawet więcej! Każde zaznaczenie możesz zapisać jako filtr i korzystać z niego w dowolnym momencie.

Zarządzanie piętrami

Zaawansowana obsługa budynków

ASARI CRM to nie tylko zaawansowane zarządzanie powiązaniami między budynkami i lokalami. Znajdziesz tutaj także moduł zarządzania piętrami, który pozwoli na szybkie sprawdzanie dostępności powierzchni i obowiązujących umów.

Moduł akceptacji nieruchomości

Nowoczesne zarządzanie bazą

Chcesz mieć kontrolę nad nieruchomościami, które trafiają na portale, stronę WWW lub do systemu wymiany ofert. W ASARI CRM masz przy tym ostatnie słowo. Możesz samodzielnie akceptować zmiany statusu lub wskazać menadżera, który będzie to robił.

Obsługa statusów nieruchomości

Aktualna, blokowana, sprzedana i robocza

Nieruchomość została zarezerwowana? A może została wynajęta na najbliższy rok lub została sprzedana? Czy też skończyła się umowa na jej obsługę? Zmieniając status zarchiwizujesz nieruchomość, zdejmiesz ją ze strony lub portalu oraz wycofasz z systemu wymiany ofert.

Edytor zdjęć

Poprawianie i przerabianie zdjęć

Twoje zdjęcie ma zły format? A może chcesz je inaczej wykadrować? Czy może potrzebujesz je rozjaśnić lub przyciemnić? To wszystko zrobisz w ASARI CRM. Wbudowany edytor zdjęć pozwoli Ci także zasłonić innym obrazek, adres nieruchomości, dodać napis lub inny ozdobnik.

Dopasowywanie nieruchomości

I ocena nieruchomości w kontekście klienta

Jednym kliknięciem sprawdzisz, które nieruchomości spełniają wymagania poszukiwań. Chcesz więcej? Oceń nieruchomości w kontekście poszukiwania, sprawdzaj czy były proponowane i co myśli o nich klient.

Etapy sprzedaży nieruchomości

Zaawansowane narzędzia sprzedażowe

Wykorzystaj etapowanie do prognozy sprzedaży i badanie czasu jaki potrzebujesz na finalizację transakcji. Sprawdzaj, jak skuteczna jest Twoja sprzedaż, które działania przynoszą najlepsze efekty i wykorzystaj te dane, by usprawnić swoją pracę.

Oni już wybrali nasz system CRM

Dołącz do nich i korzystaj z naszego oprogramowania dla firm

Andrzej Jakliński

Prezes Zarządu

Północ Nieruchomości

opinia północ nieruchomości

... wysoka dbałość o dopasowanie użyteczności produktów do indywidualnych wymagań klienta...

Łukasz Kruszewski

Dyrektor Marketingu

Freedom Nieruchomości

opinia północ nieruchomości

... zdecydowaliśmy się na współpracę z ASARI, bo wiem, że dobry partner to jeden z kluczowych czynników odnoszenia sukcesu...

Joanna Czyżewska

Właściciel

Home Expert

opinia Home Expert

.. przekonali mnie rzetelnością Doradców oraz wszechstronną wiedzą dotyczącą branży nieruchomości...

Maciej Górka

opinia Maciej Górka

.. Kameleon jest jednym z najbardziej zaawansowanych CRM'ów na jakich pracowałem, dzięki temu w pełni mogę skonfigurować system pod każdy model prowadzonego biznesu...

Piotr Ociepa

Dyrektor Zarządzający

Investor Nieruchomości

opinia Piotr Ociepa

.. ASARI CRM, w najnowszej wersji Kameleon, jest doskonałym narzędziem również dla dużych wielooddziałowych biur nieruchomości...

Piotr Romanowicz

CEO

RENT-nieruchomości

opinia Piotr Romanowicz

Jest wiele systemów CRM, ale ASARI CRM jest tylko jeden: nowoczesny, wszechstronny, indywidualizowany i cały czas udoskonalany…

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!