API, integracje i migracja danych

System, który przełamuje ograniczenia

system CRM z API

Połącz się z dowolnym
narzędziem po API

Nieograniczone możliwości integracji

Chcesz połączyć ASARI CRM z narzędziami do marketingu, a może Twoja firma ma odgórnie narzucony inny system? Dzieki API zintegrujesz nasz program z dowolną aplikacją, usługą lub stroną WWW. Możesz także wysyłać do ASARI dane z zewnątrznych baz i obsługiwać klientów w jednym systemie.

Eksport danych
do plików

Korzystaj z danych tam, gdzie ich potrzebujesz

Potrzebujesz wygenerować dane do pliku, aby wykorzystać je w systemie mailingowym, przy targetowaniu reklam lub by porównać je z informacjami z innych narzędzi. W ASARI CRM masz taką możliwość. Dodatkowo możesz sterować kto może mieć dostęp do takiej funkcji i w jakim zakresie.

CRM eksport danych do pliku
CRM zintegrowany z Google i Microsoft

Integracja
z Google i Microsoft

Podłącz swoją pocztę do ASARI CRM

W naszym systemie możesz nie tylko skonfigurować wysyłkę wiadomości e-mail po SMTP. Mamy wdrożone zaawansowane integracje poczty Google i Microsoft, abyś mógł korzystać w pełni z możliwości tych narzędzi.

ASARI CRM w praktyce

Napisz własną historię sukcesu

działania w ASARI CRM

Chyba każdy właściciel chciałby zarządzać swoim biznesem w jednym narzędziu. Tymczasem w naszej firmie mamy CRM narzucony przez centralę, zewnętrzny system mailingowy i różne narzędzia do prowadzenia działań reklamowych. W każdym z tych miejsc mamy ważne informacje, których nie możemy ze sobą łatwo porównać. Wcześniej wyciagaliśmy szczątkowe dane do arkusza kalkulacyjnego i liczyliśmy wszystko na piechotę. Jednak przy każdej aktualizacji cały proces trzeba było przejść od nowa. W ASARI CRM wygląda to zupełnie inaczej. Wykorzystaliśmy API i wszystkie dane na bieżąco wysyłamy do systemu CRM, gdzie czekają na nas gotowe zbiorcze raporty obejmujące najróżniejsze aspekty naszej działalności. Odpadło nam też mnóstwo pracy związanej z aktualizacją danych. Teraz raporty generują się na bieżąco w trybie live i zawsze można do nich zajrzeć, żeby podeprzeć się nimi przy podejmowaniu decyzji.

Hanna Wiceprezes ds. rozwoju

działania w ASARI CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!