Nowy kontroler eksportów ofert

Podziel się treścią:   

W naszym oprogramowaniu dla biur nieruchomości wdrożyliśmy rozwiązanie, które może być pomocne w pozycjonowaniu strony www. Nowy kontroler eksportów ogłoszeń pozwala na ustawienie priorytetu publikacji. Od teraz możesz skonfigurować program ASARI tak, aby w pierwszej kolejności były wysyłane na stronę www oferty Twojego biura nieruchomości, a dopiero później na portale. W ten sposób dotrzesz do nowych odbiorców dzięki treściom, które u Ciebie pojawią się najszybciej w Internecie.

Eksport ogłoszeń to jedna z najbardziej użytecznych funkcji w systemach dla biur nieruchomości. Wysyłka ofert na kilka portali jednocześnie pozwala pośrednikowi zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nowy kontroler eksportów ogłoszeń pozwala na jeszcze większą kontrolę nad tym, które ogłoszenia, na jakich portalach i w jakiej kolejności są publikowane.

Jak korzystać z nowego kontrolera eksportów?

Aby skonfigurować eksport ofert na portale, wystarczy zalogować się do systemu ASARI. Następnie w ramach panelu “Administracja” wejść w “Zarządzanie eksportami” i dokonać edycji ustawień. Przy każdym portalu możesz ustawić indywidualne opóźnienie eksportu, tak by oferty na stronie Twojego biura nieruchomości pojawiły się najwcześniej.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!