Czym jest Streamsoft?

Streamsoft to Polska firma, która dostarcza system ERP i WMS do automatyzacji procesów biznesowych, magazynowych, księgowych i wielu innych. Swoją ofertę kieruje ona do firm e-commerce, handlu detalicznego, branży projektowej i centrów dystrybucyjnych.

Do czego służy system ERP Streamsoft?

System ERP Streamsoft służy do kompleksowego zarządzania firmą, łącząc zalety rozwiązań zamkniętych, które oferują gotowe zestawy funkcjonalności, z elastycznością systemów otwartych, umożliwiając rozszerzenia zgodnie z oczekiwaniami użytkownika.

System WMS od Streamsoft

Moduł WMS (Warehouse Management System) od Streamsoft jest integralną częścią systemu Streamsoft Verto i służy do zarządzania magazynem wysokiego składowania. Jego głównym zadaniem jest wspieranie organizacji, zarządzania i optymalizacji operacji magazynowych, szczególnie w dużych magazynach wymagających planowania i koordynacji.

Jakie produkty ma Streamsoft?

Streamsoft oferuje kilka produktów, w tym kluczowy jest system ERP Streamsoft Prestiz, który jest używany codziennie przez ponad 5 000 klientów, specjalizując się w hurtowniach i detalu materiałów budowlanych.

Dodatkowo ta polska firma informatyczna posiada takie oprogramowanie jak Streamsoft PC Biznes oraz Firmino.pl. Pierwsze z nich pakiet dla firm i biur rachunkowych, które wspiera efektywne fakturowanie, rozliczenia oraz zarządzanie kadrami. Streamsoft PC Biznes oferuje obsługę fakturowania, magazynu, drukarek fiskalnych, prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, czy zarządzanie dokumentacją kadrową.

Z kolei Firmino.pl to online’owa platforma księgowości, fakturowania i zarządzania magazynem, a także daje możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oferuje ona także aplikację mobilną do szybkiego wystawiania faktur, jak również darmowe analizy i zestawienia.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!