Co to jest Sage Group Plc? 

Sage Group Plc to firma IT, która produkuje oprogramowanie do zarządzania firmą na wielu poziomach. Dotyczy to księgowości, planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), płac itp. Firma została założona przez Davida Goldmana, Paula Mullera i Grahama Wylie w 1981 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Newcastle-upon-Tyne w Wielkiej Brytanii.

Firma ma około 6 milionów klientów na całym świecie, a swoje oddziały prowadzi w 23 krajach. Są to m.in.: UK i Irlandia, USA, Kanada, Europa kontynentalna, RPA, Australia, Brazylia i inne. Sage Group Plc notowana jest na londyńskiej giełdzie.

Program Sage Symfonia

Program Sage Symfonia pierwotnie był wydawany przez polską firmę Matrix.pl S.A. Ta odsprzedała w 2005 swój program ERP brytyjskiej Sage Group. Sage Symfonia zapewnia szeroki wybór swoich produktów, dostarczając nowoczesne oprogramowanie dla firm. Symfonia pozwala kompleksowo zarządzać firmą, gdyż program kompiluje informacje pochodzące z różnych obszarów, umożliwiając wgląd w sytuację finansową przedsiębiorstwa. 

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!