Co to jest program Symfonia?

Program Symfonia to system do zarządzania firmą wydawany przez firmę Sage. Wyposażono go w kilka modułów, które wspierają pracę takich działów jak: finanse i księgowość, kadry i płace, handel, Contact Manager, Sage Analityk Sprzedaży, Środki Trwałe, Zarządzanie produkcją i ERP Business Intelligence. Każdy z modułów może być wybrany wedle własnych potrzeb.

Co to jest system ERP?

System ERP to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania i integrowania w jednym systemie funkcji podstawowych procesów biznesowych, takich jak finanse, zasoby ludzkie, łańcuch dostaw i zarządzanie zapasami. Tłumacząc skrót ERP na polski, otrzymamy: planowanie zasobów przedsiębiorstwa. ERP jest powszechnie stosowany w firmach różnej wielkości. Jest jednak określany jako niezbędny w dużych przedsiębiorstwach, ale też coraz częściej wdrażany się małych firmach. Systemy tego typu są poniekąd uzupełnieniem oprogramowania, jakim jest system CRM.

Ile kosztuje program Symfonia?

Ceny programu Symfonia i poszczególnych jego modułów są bardzo rozbudowane. Zależą one od tego, ile komponentów się dobierze. Dostępna jest zarówno płatność subskrypcyjna, jak i wykupienie wersji pełnej. Za moduł Finanse i Księgowość w wersji podstawowej zapłacimy 2400 zł za jedno stanowisko. Z kolei moduł Handel, Sprzedaż i Magazyn to już 1300 zł. Nie ma sensu przytaczać tutaj całego wyliczenia, gdyż Symfonia ma szeroki cennik z wielością opcji. Warto zatem wejść na stronę oprogramowania i dopasować ofertę marki Sage do własnych potrzeb.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!