Podsumowanie lutego 2020

Podziel się treścią:   

Za nami kolejny pracowity miesiąc w ASARI. Luty przyniósł nie tylko nowe funkcje w naszych narzędziach, ale także kilka ciekawych szkoleń. Wejdź i dowiedz się więcej.

Nowy ASARI TRACKER w wersji 3.0

ASARI TRACKER zyskał mnóstwo funkcji, które ułatwiają codzienną pracę z telefonem i bazą klientów. Jego najnowsza wersja pozwala zapisywać w ASARI CRM dodatkowe informacje takie jak powiązanie notatek z nieruchomościami i poszukiwaniami, ale to nie jedyna nowość. Teraz w trakcie, a nawet jeszcze przed nawiązaniem połączenia można sprawdzić nieruchomości, poszukiwania i treści notatek powiązanych z naszym rozmówcą. Chcesz zobaczyć co jeszcze potrafi najnowszy ASARI TRACKER, to zajrzyj tutaj.

Jeszcze przyjemniejsza praca z listą nieruchomości

Wyszukiwarka, lista nieruchomości czy mapa? Na czym najlepiej się pracuje? W ASARI CRM nie trzeba dokonywać wyboru, ponieważ wszystkie te elementy mogą pracować równolegle, a Ty dodatkowo możesz sobie określić jakie mają mieć szerokości. Kliknij tutaj i sprawdź co jeszcze ostatnio zmieniło się w ASARI.

Szkolenia i webinary

W lutym postawiliśmy na edukację. Chodzi tu nie tylko o nasze webinary, które organizujemy w każdy wtorek (tutaj możesz zapisać się na kolejne), ale także o zorganizowane w Białymstoku szkolenie dotyczące obsługi klientów z wykorzystaniem CRM. Omawialiśmy nie tylko funkcje dostępne w ASARI CRM, ale także pokazywaliśmy jak organizacyjnie wdrożyć w firmie nowoczesne metody obsługi klientów, wzmocnić pozycję swojej marki w świadomości odbiorców i jak przekuć to w finansowy sukces.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!