Nowy domyślny wygląd listy ofert

Podziel się treścią:   

Klienci kupują oczami, dlatego tak ważne w pracy pośrednika nieruchomości są profesjonalne zdjęcia. Nasz program dla biur nieruchomości ułatwi Ci z nimi pracę oferując, nowy domyślny wygląd listy ofert. Wejdź i dowiedz się jak z nim pracować.

Zdjęcia są bardzo ważną częścią oferty, ale nie wszyscy wiedzą, że nasza aplikacja umożliwia zmianę widoku listy ofert w sposób, który pozwala na wyświetlanie w tabelce obok głównych informacji o ofercie także miniatury zdjęcia. Dlatego też postanowiliśmy wszystkim użytkownikom ustawić nowy bardziej atrakcyjny widok, który pozwala łatwiej identyfikować oferty.

Widok listy ofert nieruchomości

Program dla biur nieruchomości ASARI obsługuje 3 widoki listy ofert. Podstawowy widok tabelka pozwala prezentować informacje o ofertach w sposób najbardziej skondensowany. W widoku kafelki dodatkowo widoczna jest miniaturka głównego zdjęcia. Można korzystać także z widoku kafelki + opis, gdzie dodatkowo widoczna jest zajawka opisu nieruchomości.


Poznaj system CRM firmy ASARI i zobacz, jakie możliwości daje samodzielna modyfikacja wyglądu i układu aplikacji

Zobacz więcej

Przekonaj się, że warto wybrać program dla biura nieruchomości ASARI CRM. W zakładce narzędzia CRM dla nieruchomości poznasz wszystkie funkcje dostępne w najnowszej wersji oprogramowania.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!