ASARI WWW

Strony internetowe dla rynku nieruchomości

Strona WWW dla biura nieruchomości

Sprawdź zalety naszych stron WWW

Poznaj funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Strony internetowe dla biur nieruchomości

Responsywna
strona WWW

dla biur nieruchomości i deweloperów

Szukasz strony, która będzie atrakcyjna wizualnie, będzie działać szybko i pomoże Ci prowadzić działania sprzedażowe i marketingowe? Strony WWW od ASARI są tym czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas najwięcej funkcji, które pomogą Ci spersonalizować stronę i nadać jej indywidualny charakter. Sprawdź nas! Wystarczy tylko 1 minuta, by uruchomić w pełni funkcjonalną witrynę z Twoimi nieruchomościami.

Obsługa z poziomu
systemu WordPress

Dodawanie podstron, artykułów i widgetów

Chcesz dodać nową podstronę? Umieścić własne banery i widgety? Zmieniać hasła reklamowe, zbudować własne menu i zainstalować wtyczki, które rozszerzą możliwości Twojej witryny? U nas możesz to zrobić! Dowolnie zmieniaj stronę dostosowując ją do swoich potrzeb.

CRM strona WWW

Poznaj nasze szablony

Wybierz swoją nową stronę

Szablon 13

Strona WWW na pełną szerokość ekranu

Szablon 12

Szablon z akcentami miętowej zieleni

Szablon 11

Ciemna strona z akcentami zieleni

Szablon 10

Szablon z mapą ponad menu

Szablon 9

Szara witryna ze slajderem

Szablon 8

Strona z mapą i akcentami różu

Szablon 7

Niebieska strona WWW ze slajderem

Szablon 6

Szablon z mapą i niebieskimi akcentami

Szablon 5

Strona WWW z akcentami niebieskiego i różowego

Szablon 4

Szablon WWW z ciemnym menu

Strony WWW dla biur nieruchomości

Kreator
wyszukiwarek

Zbuduj wyszukiwarkę po swojemu

Czy marzyło Ci się kiedyś zbudowanie własnej wyszukiwarki dostosowanej do Twojej oferty i tym czym się zajmujesz? W ASARI to możliwe! Przy pomocy wbudowane kreatora możesz samodzielnie zmieniać i budować dowolną liczbe wyszukiwarek. Twórz w nich własne pola, decyduj co ma się znaleźć w sekcjach zaawansowanych po rozwinięciu oraz jakie parametry mają się wyświetlać w zależności od wyboru rodzaju nieruchomości i transakcji.

Narzędzia
marketing automation

Zwiększaj liczbę konwersji ze strony

Każdy, kto zapyta o nieruchomość lub napisze przez formularz na stronie WWW automatycznie zostanie zapisany w ASARI CRM do bazy klientów. Program dodatkowo założy dla niego poszukiwanie i poinformuje Cię o nowym kontakcie mailowo. Tobie pozostanie tylko obsługa zapytania i realizacji transakcji. Działania administracyjne nasze narzędzia wykonają za Ciebie.

Strona internetowa dla biura nieruchomości
CRM strony WWW

Pełna integracja
z ASARI CRM

Pobieranie ofert i ustawień po API

Nasze strony WWW łączą się z ASARI CRM wykorzystując API. To znaczy, że witryna pozostaje z programem CRM w stałej i najszybszej możliwej komunikacji. Dzięki temu na bieżąco pobierają się i aktualizują nieruchomości, dane kontaktowe, dane pracowników, zdjęcia, filmy, wirtualne spacery, znaki wodne, stemple, ustawienia konfirguracyjne, eksportowe, kursy walut oraz wysyłają do ASARI CRM pozyskane z formularzy dane kontaktowe i zakładaj powiązane z nimi poszukiwania.

Dostęp do zaawansowanych
ustawień

Pełnia władzy nad stroną

Tylko w ASARI masz pełną kontrolę nad swoją stroną WWW. Nie potrzebujesz do tego umiejętności programisty. Wszystkie ustawienia dostępne są z poziomu panelu użytkownika. Dzięki nim możesz tworzyć podstrony z określonymi ofertami (np. mieszkania z rynku pierwotnego lub lokale biurowe), decydować jak mają działać formularze, ustawiać zgody marketigowe, podpinać narzędzia marketingowe (pozycjonujące, analityczne i reklamowe), zarządzać wyświetlaniem danych kontaktowych oraz decydować o konfiguracji pod działania SEO.

Responsywne strony internetowe dla biur nieruchomości

Ile to kosztuje?

Ogromne możliwości w najlepszej cenie

ASARIWWW

99

121,77 zł z VAT

za 30 dni

1 GB hostingu

własna domena

obsługa ssl

moduł ASARI PLUG

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!