Aplikacja do zarządzania zespołem – ASARI Tracker do pracy zdalnej

Podziel się treścią: FB LI TT

Aplikacja mobilna do monitorowania pracowników ASARI Tracker współpracująca z systemem CRM

Prowadzenie firmy bez smartfona w obecnych czasach wydaje się niemożliwe. Jednak sam telefon to nie wszystko, gdy chcesz na serio zadbać o inteligentne zarządzanie biznesem. Tu z pomocą przychodzi aplikacja do monitoringu telefonu ASARI Tracker, która wprowadza rewolucję w planowaniu i realizacji pracy zdalnej. To narzędzie do monitorowania połączeń telefonicznych z Klientami i geolokalizacji telefonów pracowników. Oferuje wiele niezbędnych funkcji, które w dobie online marketingu usprawnią pozyskiwanie kontaktów, zarządzanie informacją i synchronizację danych z oprogramowaniem CRM.

Planowanie pracy z oprogramowaniem ASARI

Obecne ograniczenia związane z możliwością kontaktu z Klientem powodują, że wiele firm zmienia strategię działania. Dotyczy to nie tylko szukania szans sprzedażowych, ale też stosowania nowych narzędzi. Aplikacja mobilna ASARI Tracker jest odpowiedzią na wyzwania, które stanęły przed każdym właścicielem firmy i managerem. Zwiększenie godzin spędzanych na pracy zdalnej wymaga kompletnie nowego podejścia do organizacji czasu. Ta aplikacja monitorująca telefon sprawi, że nieodłączna część pracy handlowca, którą jest telefoniczny kontakt z Klientem, stanie się łatwiejsza.

Monitoring telefonu, czyli jak działa ASARI TRACKER?

Sprzedaż to spotkania biznesowe i godziny rozmów telefonicznych. Każdy doświadczony sprzedawca wie, że złapanie kontaktu przez rozmowę i przypominanie się, to kluczowe warunki do sfinalizowania transakcji. Dlatego stworzyliśmy aplikację na telefon ASARI Tracker, która monitoruje połączenia z klientami, ułatwia i przyspiesza zarządzanie kontaktami i działanie, gdy nie ma dostępu do komputera. W terenie, ale też w trakcie pracy zdalnej jest to niewątpliwym udogodnieniem. ASARI Tracker jest swego rodzaju personalnym asystentem w codziennym wykonywaniu zadań. Informuje, kto dzwoni, pokazuje wcześniej zapisane notatki na temat Klienta i pozwala wprowadzać nowe kontakty do bazy danych.

Aplikacja mobilna dla firmy do rejestrowania połaczeń telefonicznych z trackingiem GPS

Aplikacja monitorująca zapisuje numery telefonów, adresy e-mail, tworzy nieruchomości, poszukiwania i szanse sprzedażowe, umożliwia dodawanie notatek lub sprawdzanie lokalizacji pracowników. Dodatkowo umieściliśmy w niej funkcję określania źródła kontaktu, czyli zbierzesz informacje o tym skąd Klienci dowiadują się o Twojej ofercie. To tylko niektóre rozwiązania, które znajdziesz w Trackerze, ale najlepiej pokazują sens jego stosowania. Jest on także narzędziem, które dostarcza danych do analiz w systemie CRM firmy ASARI. Dzięki temu polepszysz zarządzanie relacjami z Klientem i ułatwisz sprzedaż swoim handlowcom.

Aplikacja do zarządzania ludźmi w trybie zdalnym

Każdy nowy Klient, z którym nawiążesz kontakt, zostanie zapisany, a jego dane od razu trafią do systemu ASARI CRM. Wtedy wszystkie działy firmy mają do nich dostęp, a zarządzanie relacjami z Klientem zyskuje na efektywności. Dzięki temu handlowcy podejmą działania sprzedażowe, a automat z oprogramowania CRM dla firm wyśle maila powitalnego. ASARI Tracker integruje się i wysyła dane bezpośrednio do systemu ASARI CRM, w którym możesz monitorować i analizować rozmowy pod każdym względem.

Ta funkcja świetnie sprawdzi się w czasie pandemii, gdy zespół pracuje zdalnie. Dzięki temu prześledzisz liczbę, czas połączeń oraz ich efekt. W systemie ASARI CRM możesz ustawić cele sprzedażowe i kontrolować ich wykonanie na podstawie informacji z ASARI Tracker i raportów CRM. To skutkuje tym, że będziesz mieć większą wiedzę o stanie finansów Twojej organizacji. Lepiej rozpiszesz plan sprzedażowy i zyskasz rozeznanie w rynku.

ASARI Tracker zbliży Cię do Klienta

Jednak wróćmy do sedna, czyli do zarządzania relacjami z Klientem. Ostatecznie to, jaką zapewnisz obsługę klientowi, decyduje czy firma odniesie sukces finansowy. Przypomnijmy, że ASARI Tracker jest połączony z systemem ASARI CRM, więc dzięki sterowaniu pracy i monitorowaniu efektów będziesz miał większą kontrolę oraz dostęp do danych o wszystkich rozmowach, jakie wykonał Twój zespół. Ma to szczególne znaczenie, gdy klient wraca po długim czasie i dzwoni pod numer, który może już należeć do innego handlowca. Nowy opiekun klienta dzięki ASARI TRACKER dostaje przed rozmową automatycznie wszystkie informacje o nim. 

ASARI Tracker to przede wszystkim świetne rozwiązanie do zbierania danych o Klientach i opracowywania nowych strategii sprzedażowych. Stworzyliśmy je z myślą o ścisłej współpracy Szef-Handlowiec-Klient, po to, byś mógł wyciągać wnioski o jakości obsługi lub optymalizacji pracy handlowców. Dzięki temu dasz im szansę na poprawienie błędów i wprowadzenie standardów pracy dla całego teamu. Takie schematy przygotowane w oparciu o rzetelne dane z systemu CRM’a sprawią, że praca stanie się wydajniejsza, a sprzedaż wzrośnie.

Dodawanie notatek – efektywne zarządzanie informacją

ASARI Tracker umożliwia także dodawanie notatek do profilu Klienta. Jak wiemy, nie wszystko da się zapamiętać, szczególnie gdy liczba kontaktów rośnie z tygodnia na tydzień. Po każdej rozmowie handlowiec stworzy krótką notatkę w aplikacji, więc nie umknie mu żaden ważny aspekt rozmowy. Dzięki temu w trakcie następnego kontaktu z Klientem pracownik będzie wsparty wiedzą o nim, co na pewno podniesie poczucie Klienta, że jest ważny.

Notatki z Tracker’a są dostępne także dla innych członków zespołu, dlatego, kiedy więcej osób pracuje nad zadaniem, to każdy z nich będzie miał te same informacje. Do notatek możesz zajrzeć, zanim odbierzesz połączenie od Klienta lub w trakcie rozmowy. Te kilka cennych sekund daje moment na przygotowanie się do rozmowy, by skutecznie sprzedać produkty lub usługi. Bardzo przydatną funkcją jest również dodawanie notatek w późniejszym czasie. Handlowiec siedząc przy wieczornej herbacie, może wpaść na pomysł, by Klientowi, z którym wcześniej rozmawiał zaproponować coś ekstra, co warto zapisać.

Skąd się o nas dowiedziałeś? Czyli o badaniu kanałów komunikacji Twojej firmy

Szanse sprzedaży

Nieodzownym pytaniem, które pomaga w zdobywaniu nowych klientów, jest wiedza, skąd oni do nas przybywają. Dlatego monitorowanie pracy z Klientem, które oferuje aplikacja ASARI Tracker pozwoli na opracowanie nowych szans dla handlowców. Jest to bardzo praktyczne narzędzie, dzięki któremu ocenisz skuteczność kanałów komunikacji. Ich listę w łatwy sposób zdefiniujesz w systemie ASARI CRM, a następnie będzie ona widoczna z poziomu smartfona. Taka lista może składać się z wszystkich miejsc, gdzie się reklamujesz. Dla przykładu umieścisz na niej: Strona WWW, Facebook, Prasa, Instagram, Reklama Radiowa i Telewizyjna oraz Z polecenia. Pracownik po tym, gdy dowie się, gdzie Klient zauważył, Twoją ofertą wystarczy, że zaznaczy odpowiednie pole w podsumowaniu rozmowy.

ASARI Tracker gromadzi te informacje i przesyła je do systemu ASARI CRM, więc z kolejnymi połączeniami zyskasz analizę przepływu Klientów. Wtedy okaże się na przykład, że Facebook generuje mniej kontaktów niż LinkedIn. Może warto zainwestować w to narzędzie lub bardziej zmotywować dział marketingu? Jakąkolwiek decyzję podejmiesz, to z naszymi narzędziami będzie miała ona rzetelne podstawy analityczne. Przecież wiemy, że gdy dokonuje się dobrej analizy danych, to zyskuje się solidną podstawę do podejmowania decyzji, które zwiększają sprzedaż.

Lokalizacja telefonu pracownika, czyli monitoring telefonu z geolokalizacją

Geolokalizacja pracowników firmy z ASARI Tracker

Aplikacja jest wyposażona w moduł geolokalizacji telefonu, który przyda się, kiedy chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się dany pracownik. Czy jeszcze jest na spotkaniu z Klientem, a może jest w drodze do następnego? Być może coś się stało i z pracownikiem nie ma kontaktu? W systemie CRM sprawdzisz, gdzie się znajduje i wezwiesz pomoc, kiedy uznasz, że sytuacja tego wymaga. Poprawi to bezpieczeństwo, ale aplikacja do lokalizacji smartfona po GPS okaże się przydatna nawet w trakcie kradzieży firmowego telefonu.

Informacje z Trackera są też wartościowe, gdy zdalnie organizujesz zespołowi pracę w terenie. ASARI Tracker jako monitoring telefonu idealnie spisze się, gdy chcesz zgrać całą swoją drużynę i wyznaczyć jej najbardziej efektywne metody poruszania się od Klienta do Klienta. Nasza aplikacja umożliwia śledzenie telefonu i wsteczne kontrolowanie trasy, którą pracownik przebył. Może się okazać na przykład, że na czas wyjazdów lepiej wynająć pracownikowi samochód. Spotka się on wtedy z większą liczbą Klientów, nie tracąc czasu w komunikacji miejskiej.

Najlepsza aplikacja do monitoringu i lokalizacji telefonu

Aplikacja ASARI Tracker jest idealnym narzędziem do pracy w nowej rzeczywistości i pozwoli dopasować się do nadchodzących zmian. Wszyscy szukają praktycznych i ekonomicznych rozwiązań, pozwalających im na monitoring i zarządzanie kadrą, która działa w różnych miejscach. Korzystanie z ASARI Tracker jak widać, pozwala nie tylko na zarządzanie relacjami z Klientem, ale i na rozwiązanie czysto fizycznych problemów. Używając naszej aplikacji, możesz w łatwy sposób zgrać wszystko w czasie i zwiększyć efektywność sprzedaży, praktycznie nie wychodząc z domu. 

SMARTYOURBUSINESS

Podziel się treścią: FB LI TT

Chcesz wiedzieć więcej o biznesie? Śledź zmiany i zamów subskrypcję!

  Administratorem danych osobowych jest ASARI Sp. z o.o. Rozwiń.
  1. Administratorem danych osobowych jest ASARI Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa („Administrator”, „ASARI”), z którym kontaktować się można poprzez adres e-mail: rodo@asari.pl.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.
  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:
   • prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze korespondencji oraz prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych, w tym dla celów analitycznych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
   • w przypadku, jeśli jest Pani/Pan klientem ASARI, niezbędność przetwarzania w celu zawarcia i wykonania umowy zawartej z ASARI (art. 6 ust. 1 lit. b RODO),
  4. Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego) w zakresie koniecznym w celu obsługi korespondencji.
  5. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania lub wniesienia sprzeciwu, a w zakresie wyrażonej zgody z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego – do czasu jej wycofania, a w zakresie, w jakim komunikacja następuje w ramach umowy – do czasu zakończenia jej wykonywania oraz upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń umownych.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
   • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
   • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją,
   • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
  8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

  Podejmij słuszną decyzję

  Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!