Co to jest qdPM?

qdPM to narzędzie do zarządzania projektami, które przeznaczone jest dla zespołów, które pracują nad wieloma rzeczami. Jest ono bezpłatne i skierowane raczej do mniejszych teamów. Co ważne qdPM jest w pełni konfigurowalny, dlatego można je łatwo dopasować do zarządzania projektami, zadaniami oraz ludźmi. qdPM jest wydawane na licencji GNU (General Public Licence).

Jak działa qdPM?

qdPM powstał jako narzędzie mające wspierać prowadzenie biznesu w internecie. Dlatego to narzędzie wyróżnia się elastycznością, tak by użytkownik mógł je dopasować do specyfiki swojej firmy i zadań, które realizuje. QdPM wspiera każdą metodykę zarządzania projektami, niezależnie od tego, czy jest ona formalna, czy nieformalna.

qdPM Extended można skonfigurować tak, aby wspierał każdą metodykę projektową.  Niezależnie od tego, czy używa się metodologii rozwoju oprogramowania, takiej jak Waterfall, czy podejścia iteracyjnego, takiego jak Agile.

Co to jest narzędzie do zarządzania projektami?

Narzędzie do zarządzania projektami to zestaw oprogramowania zaprojektowanego, aby pomóc zespołom projektowym w planowaniu projektu. Umożliwia ono śledzeniu projektów i zarządzaniu nimi w celu osiągnięcia określonych celów projektu w wyznaczonym czasie. Pomaga ono również członkom zespołu w efektywnej współpracy i przyspieszeniu realizacji projektów, tak aby spełnić określone ograniczenia.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!