Co to jest Demo?

Demo to tryb demonstracyjny oprogramowania, usługi, gry, muzyki itd. Jest to skrót od angielskiej nazwy demonstration mode (tryb demonstracyjny) i jest funkcją często spotykaną w usługach dla firm. Służy on do pokazania potencjalnemu klientowi możliwości danego produktu, zanim ten zostanie zakupiony. Ułatwia to zachęcenie go do wydania u nas swoich środków i promowanie użyteczności.

Dlaczego Demo sprzedaje?

Demonstracja produktu, czyli prezentacja handlowa, jest najważniejszym elementem procesu sprzedaży w firmie typu B2B opartej na modelu SaaS. Jest to wyjątkowa okazja, aby pokazać potencjalnemu klientowi wartość produktu. Demonstracja produktu ma kluczowe znaczenie w każdym procesie sprzedaży oprogramowania. Źle przeprowadzona znacznie obniża współczynnik finalizacji sprzedaży. Z drugiej strony, jeśli zostaną wykonane prawidłowo, te działania mogą być bardzo skuteczne.

Czy ASARI CRM jest w wersji Demo?

Nasz system CRM jest dostępny w wersji testowej. Wtedy zyskujesz dostęp do pełnej funkcjonalności, a jedynym ograniczeniem jest czas korzystania z usługi. Pozwala to poznać nasze oprogramowanie dla firm i sprawdzić, czy pomoże Ci w firmie.

Dlaczego oprogramowanie demonstracyjne jest ważne?

Oprogramowanie demonstracyjne:

  • Zwiększa liczbę potencjalnych klientów
  • Umożliwia użytkownikom zapoznanie się z produktem bez poczucia, że sprzedawca na nich naciska
  • Może być dostosowane do prezentacji funkcji, które najlepiej pokazują produkt i jego potencjalną wartość dla użytkowników końcowych
  • Może być dostosowany do zakresu uwagi klientów docelowych
  • Oszczędza czas i wydatki w sprzedaży
  • Zazwyczaj oznacza to, że klienci mają mniej problemów po dokonaniu zakupu. To z kolei przekłada się na większe zadowolenie klientów, a tym samym na ich utrzymanie.
  • Może dostarczyć danych analitycznych, które pozwolą ulepszyć przyszłe prezentacje produktów oraz sam produkt

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!