Zarządzanie czasem pracy

Skuteczna organizacja pracy zespołu

System zarządzania czasem pracy

Zaplanuj zadania, spotkania i wydarzenia

Pracuj w przemyślany sposób

ASARI CRM to Twoje centrum dowodzenia, gdzie zaplanujesz każde działanie, a system nie pozwoli Ci o nim zapomnieć. Umówiona rozmowa telefoniczna, spotkanie z klientem, a może pilna wizyta w urzędzie? Zakładaj zadania, planuj wydarzenia i nie pozwól, by coś Ci umknęło.

Budowanie sieci powiązań

Budowanie sieci powiązań

W ASARI CRM możesz nie tylko planować działania. Z łatwością połączysz je z innymi danymi systemu, np. zaplanowane spotkanie możesz przypisać do konkretnego klienta, a sesję fotograficzną do wybranego elementy wyposażenia, szansy lub nieruchomości.

Automatyczne zakładanie zadań

Automatyczne zakładanie zadań

Po spełnieniu określonych warunków ASARI CRM założy zadanie Twoim pracownikom, np. w księgowości przypomni o wystawieniu faktury, a handlowcy, aby sprawdził czy klient dokonał płatności. System przypomni też o terminie i doda zadanie do kalendarza.

Przydzielanie zadań użytkownikom

Przydzielanie zadań użytkownikom

Nie musisz zakładać tego samego działania każdemu pracownikowi z osobna. Możesz skorzystać z możliwości tworzenia zadań grupowych. Każde działanie w systemie ASARI CRM z łatwością przydzielisz członkom zespołu. Szybko, łatwo i z jednego miejsca.

Zintegruj swój kalendarz z Google

Aktualny plan dnia w każdym miejscu

Już nigdy żadne wydarzenie nie nałoży się na inne. Dwustronna wymiana informacji zapewni spójność Twojego kalendarza, niezależnie od tego czy sprawdzasz go w systemie CRM, aplikacji mobilnej, czy bezpośrednio w Google. Wykorzystaj dodatkowe funkcje ASARI i powiąż wydarzenia z kontaktami, innymi zadaniami lub współpracownikami, usprawniając planowanie pracy.

Zintegruj swój kalendarz z Google
Automatyzacja obsługi klientów

Monitoruj rozmowy z ASARI TRACKER

Ewidencja czasu pracy

Kompleksowa ewidencja czasu pracy

Lista obecności, nieobecności i wnioski urlopowe

W ASARI CRM każdy pracownik może łatwo rejestrować swoją codzienną obecność w pracy, składać wnioski urlopowe i zaznaczać zwolnienia lekarskie. Dzięki temu wszyscy pracownicy mają bieżący wgląd w swój harmonogram oraz wypracowane nadgodziny. Ty natomiast możesz nadzorować ich pracę z jednego miejsca, mając pełną kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie i pewność, że dane Twoich pracowników są bezpieczne.

Lista obecności

Lista obecności

Za pomocą kilku kliknięć Twoi pracownicy zaznaczą w systemie swoją obecność i zarejestrują godziny pracy. Ta opcja sprawdzi się nie tylko podczas pracy zdalnej. Będzie też świetnym rozwiązaniem dla firm działających stacjonarnie lub hybrydowo.

Nieobecności i urlopy

Nieobecności i urlopy

Członkowie Twojego zespołu mogą składać wnioski urlopowe bezpośrednio w systemie. Dzięki temu Ty kontrolujesz to, co dzieje się w firmie i w razie nieobecności pracownika możesz delegować pilne zadania innym pracownikom.

Zarządzanie czasem pracy

Analiza czasu pracy

W systemie możesz z łatwością monitorować czas pracy swojego zespołu. Dzięki możliwości budowania raportów stworzysz uporządkowane, czytelne zestawienia wykorzystanych dni urlopowych, zwolnień lekarskich oraz nadgodzin.

Indywidualna konfiguracja

Indywidualna konfiguracja

Twórz własne rodzaje pracy i dodawaj indywidualne rodzaje nieobecności. Jeśli stosujesz model hybrydowy lub zdalny możesz dostosować modułu czasu pracy tak, by ułatwić sobie prowadzenie listy obecności i komunikację w sprawie urlopów.

Akceptowanie czasu pracy

Akceptowanie czasu pracy

Określ w systemie, które rodzaje nieobecności wymagają ręcznej akceptacji przełożonego, a które mogą zostać zaakceptowane automatycznie. Zdecyduj, kto z Twoich pracowników będzie miał takie uprawnienie i z łatwością dostosuj te ustawienia w aplikacji.

Praca zdalna

Praca zdalna

Home office to nie lada wyzwanie dla pracodawcy. ASARI umożliwia bezproblemowe rejestrowanie pracy niezależnie czy zespół pracuje zdalnie czy hybrydowo. Wszystkie sprawy związane z obecnością, urlopami czy zwolnieniami zrealizujecie on-line – wygodnie i bezpiecznie.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!