Co to jest Subiekt GT i do czego służy?

Subiekt GT jest programem stworzonym przez firmę Insert, który służy do zarządzania sprzedażą i magazynem. Jest to najbardziej popularne rozwiązanie handlowe wybierane przez polskie firmy o różnej wielkości i z wielu branż. Oto krótka odpowiedź na pytanie: co to jest Subiekt GT, a teraz opowiemy Ci, do czego go wykorzystasz.

Subiekt GT jako wsparcie sprzedaży

Ten program jest częścią większego systemu firmy Insert, do którego należą jeszcze rozwiązania z zakresu księgowości, kadr i płac. Wyposażono go także w moduł CRM oraz integrację z wieloma innymi programami takimi jak systemy sklepów internetowych, oprogramowanie księgowe itd. Program Subiekt GT można połączyć także z kasami fiskalnymi, drukarkami fiskalnymi, terminalami płatniczymi oraz wagami etykietującymi.

Czy Subiekt GT jest trudny?

Nauka tego programu nie powinna stanowić większych trudności. Producent dostarcza rozbudowanej instrukcji, a sam Subiekt GT jest intuicyjny. Szkolenie z tego programu nie zajmie więcej niż kilka godzin, więc nie warto się go obawiać.

Ile kosztuje program Subiekt GT?

Cena za Subiekt GT na 3 stanowiska wynosi około 980 zł (stan na kwiecień 2022). Nie jest to wygórowana kwota jak za tak rozbudowane oprogramowanie dla firm. Co ważne tę kwotę płaci się raz, a nie jak w przypadku subskrypcji miesięcznych co 30 dni.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!