Microsoft Outlook co to jest?

Microsoft Outlook to program pocztowy służący do wysyłania i odbierania e-maili na komputerze. Dostępne są dwie wersje tego rozwiązania, jakimi są Microsoft Outlook Express i Microsoft Outlook. Program po raz pierwszy został dołączony do systemu Windows 98, a następnie do wszystkich wersji systemu Windows aż do Windows XP. Wraz z wprowadzeniem Windows Vista  Microsoft wprowadził Windows Mail zamiast Outlooka.

Program pocztowy Microsoft Outlook

Microsoft Outlook to program pocztowy, który jest dostępny jako samodzielna edycja lub część pakietu MS Office. W wersji podstawowej Outlook Express pozwala na podstawową obsługę skrzynki, a w wersji korporacyjnej ma rozszerzone możliwości stworzone pod kątem firm. Dodatkowo ten program kalendarzami, kontaktami, zadaniami, listami rzeczy do zrobienia oraz dokumentami i plikami na dysku twardym. Program pocztowy Outlook pomaga komunikować się za pomocą poczty elektronicznej, pomocy telefonicznej i funkcji planowania grupowego. Microsoft Outlook pomaga również w udostępnianiu informacji za pomocą folderów publicznych, formularzy i łączności internetowej.

Historia Microsoft Outlook

Program pocztowy Outlook powstał jako część pakietu Microsoft Office 97. Łączył w sobie pocztę elektroniczną, kontakty i kalendarze z zadaniami, notatkami i dziennikiem. To było coś więcej niż klient poczty elektronicznej, co pozwoliło Outlookowi osiągnąć pozycję lidera rynku. Z każdą nową wersją programu Microsoft Outlook wprowadzano ulepszenia zabezpieczeń, poprawki interfejsu i dodatki do funkcji.

ASARI Poczta

Kiedy korzystasz z firmowej poczty, to można do tego celu użyć usługi ASARI Poczta. Dzięki temu wszystkie dane będziesz mieć w jednym miejscu, ciesząc się funkcjonalnym oprogramowaniem.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!