Co to jest Freeware?

Freeware to oprogramowanie komputerowe, które jest w pełni funkcjonalne, dostępne bezpłatnie na czas nieokreślony i które można pobrać z Internetu lub uruchomić w Internecie. Czasami na oprogramowanie nakładane są ograniczenia, np. nie jest ono przeznaczone do dystrybucji lub użytku komercyjnego. 

Co to znaczy freeware?

Jeśli oprogramowanie zawiera reklamy, nie jest uważane za freeware, a za adware. Freeware różni się od otwartego i wolnego oprogramowania tym, że otwarte i to drugie pozwala użytkownikowi na modyfikowanie, badanie i używanie go bez ograniczeń. Nikt nie może sprzedawać freeware jako swojego własnego programu. Freeware po prostu nie wymaga ponoszenia kosztów, ale nie pozwala użytkownikowi na wprowadzanie w nim zmian i jest chronione prawem autorskim. 

System CRM jako freeware

Firmy oferują czasem system CRM jako freeware. Może być to zarówno program dla biur nieruchomości, jak i klasyczny CRM dla dowolnej branży. Często jest tak, gdyż ci wydawcy liczą na to, że użytkownik polubi ich produkt tak bardzo, że w końcu przejdzie na plan płatny.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!