ASARI TRACKER

Pierwszy monitor połączeń z geolokalizacją!

 
Monitor połączeń telefonicznych

ASARI TRACKER zmieni Twoją firmę

Poznaj funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Więcej klientów i kontaktów

Więcej poszukiwań i szans sprzedaży

Oszczędności czasu i mniej czynności administracyjnych.

Poznaj atuty ASARI TRACKER

Narzędzia, które ułatwi Twoją pracę

Monitorowanie połączeń telefonicznych

i zapisywanie bazy kontaktów w ASARI CRM

Każdy nowy kontakt, który do Ciebie zadzwoni, zostanie zapisany w ASARI CRM, budując Twoją bazę klientów. Dodatkowo powiąże się z nim rozmowa telefoniczna, notatka i założy poszukiwanie lub szansa budując w programie historię obsługową klienta. Dzięki pozyskanym danym możesz nie tylko badać skuteczność swojego zespołu i działań marketingowych. Wykorzystaj zgromadzone informacje, by wprowadzać optymalizacje, ograniczać administrację i ulepszać działania sprzedażowe.

Dodawanie i przeglądanie notatek

Budowanie historii obsługi klienta

Obsługujesz klienta od dawna, ale nie masz na jego temat zapisanych żadnych informacji? Opierasz się tylko na swojej pamięci? Z ASARI TRACKER zapiszesz go w bazie CRM i jeszcze dodasz do niego notatkę. Notatki są dostępne dla innych członków zespołu, a jak ten sam klient do nich zadzwoni będą mogli je przejrzeć w telefonie jeszcze zanim odbiorą. Wykorzystaj notatki, buduj historie obsługi klientów i usprawnij przepływ informacji w firmie.

Zarządzanie połączeniami i notatkami

Sprawdzanie danych rozmówcy

Profesjonalne przygotowanie do rozmowy

Obsługujesz wielu klientów i nie zawsze pamiętasz kto dzwoni? Teraz to nie problem ASARI TRACKER przed rozmową wyświetli Ci dane klienta, powie z jakiej jest firmy, jakie są z nim związane nieruchomości i poszukiwania, a nawet przypomni Ci treść powiązanych z nim notatek. Dzięki temu zabłyśniesz przed klientem profesjonalizmem i zyskasz jego sympatię.

Monitorowanie lokalizacji użytkownika

i podążanie śladem jego spotkań

Martwisz się o bezpieczeństwo pracownika? A może nie masz z nim kontaktu i chcesz sprawdzić, czy przypadkiem nie przedłuża mu się spotkanie? ASARI TRACKER zapewni Ci te informacje umożliwiając śledzenie pozycji członków zespołu i wyznaczenia trasy ich spotkań.

Usprawnienie przepływu informacji

między działami firmy i członkami zespołu

Dzięki ASARI TRACKER pozyskane w rozmowie dane kontaktowe od razu zapisują się w systemie CRM trafiając do innych pracowników i działów Twojej firmy. W ten sposób od razu można uruchomić kampanie marketingowe, zacząć wdrażać procedury obsługowe i sprzedaż. Już nie musisz czekać aż ktoś wprowadzi dane do systemu. Wszystko dzieje się automatycznie, a Ty możesz monitorować to na bieżąco w systemie raportowym.

Ile to kosztuje?

Wybierz swoją wersję

ASARITracker

Monitor połączeń

27

33,21 zł z VAT

za 30 dni

ASARITracker +

Monitor połączeń z lokalizacją

33

40,59 zł z VAT

za 30 dni

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest ASARI Tracker?

ASARI Tracker to aplikacja mobilna, która znacznie ułatwia prowadzenie firmy. Dostępne funkcje pozwalają m.in. na monitorowanie połączeń telefonicznych, dodawanie notatek oraz integrację z systemem ASARI CRM. Niezwykle przydatną funkcją dla wielu firm jest możliwość lokalizacji użytkownika aplikacji poprzez GPS.

Która aplikacja dla firm do lokalizacji pracowników po GPS jest najlepsza?

Najlepszą aplikacją mobilną dla firm do lokalizacji pracowników po GPS jest ASARI Tracker. Prosta w użyciu aplikacja pozwala na sprawdzenie aktualnej lokalizacji telefonu, a także śledzi przebytą trasę. Dzięki ASARI Tracker można ponadto zaplanować przyszłe spotkanie oraz wyznaczyć optymalną trasę pomiędzy lokalizacjami.

Jak działa aplikacja ASARI Tracker?

Aplikacja mobilna ASARI Tracker znacznie usprawnia przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pracownik firmy ma natychmiastowy dostęp do danych o rozmówcy. Może prześledzić historię połączeń, zapoznać się z notatkami o rozmówcy, a podane informacje są przesyłane do zintegrowanego systemu CRM.

Czy kontrola pracownika przez GPS w telefonie jest legalna?

Kontrola pracowników z wykorzystaniem aplikacji mobilnych wykorzystujących GPS jest dozwolona. Konieczne jest jednak dopełnienie kilku formalności. Należy do nich m.in. poinformowanie pracownika o prowadzonym monitoringu, a także uzyskanie jego zgody na gromadzenie informacji.