E-Baza nieruchomości

Największa baza nieruchomości z rynku pierwotnego

Największa baza nieruchomości rynku pierwotnego

E-Baza tylko
w naszym systemie CRM

Rynek pierwotny w programie dla biur nieruchomości od ASARI

Wyłącznie w oprogramowaniu dla biur nieruchomości dostarczanym przez ASARI znajdziesz największą w Polsce bazę domów i lokali z rynku pierwotnego dostarczaną przez E-BAZĘ. Dzięki niej możesz zaoferować swoim klientom nieruchomości, których nie znajdą nigdzie indziej. Platforma umożliwia także zgłaszanie Klientów do deweloperów, a za każde polecenie, które doprowadzi do transakcji, otrzymasz prowizję.

500+

Współpracujących deweloperów

700+

Obsługiwanych inwestycji

13 000+

Mieszkań i lokali

Korzystaj z E-Bazy w ASARI CRM

Zobacz, jakie zyskujesz korzyści

Otrzymujesz dostęp

Do wysokiej jakości ofert z pierwszej ręki

E-Baza zapewni Ci dostęp do tysięcy ofert z rynku pierwotnego uzyskanych bezpośrednio od współpracujących z nią deweloperów. Są to oferty zawierające zdjęcia, plany, informacje o inwestycji i wszelkie inne materiały atrakcyjne dla klientów. Takie rzeczy tylko w naszym programie dla biur nieruchomości.

System CRM

Który ułatwi Twoją pracę

Po zdefiniowaniu preferencji klienta w systemie CRM, ten automatycznie podpowie wszystkie nieruchomości, które do niego pasują. Z ASARI wykonasz ich wydruk albo wyślesz je klientowi na maila, ułatwiając mu podjęcie decyzji.

Zgłaszasz klientów

I pobierasz prowizje z ich transakcji

Twój klient zainteresował się ofertą dewelopera. Zgłoś go automatycznie do e-bazy z poziomu ASARI. Następnie zaproś go do biura sprzedaży i pomóż w finalizacji transakcji. Jak tylko nabędzie lokal, wystaw E-Bazie fakturę, a ona opłaci ją już w 3 dni.

Współpracujesz

Na jasnych zasadach

E-Baza zadba o Waszą dobrą współpracę i dołoży wszelkich starań, by była satysfakcjonująca. Z E-Bazą o nic się nie musisz martwić. To oni dbają o Twoje interesy i o to, by współpraca przebiegała bezproblemowo.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!