Zwiększamy ergonomię asariWEB

Podziel się treścią:   

Od samego początku jako Zespół ASARI.pl koncentrujemy się na tym, by nasze narzędzia były ergonomiczne. Chcemy, aby jakość współpracy aplikacji z użytkownikiem stała na najwyższym poziomie. Dużo udało nam się w tym zakresie osiągnąć także dzięki Waszym uwagom i sugestiom, ale nie zamierzamy spoczywać na laurach. Dziś prezentujemy Wam poprawkę, która ułatwi przeglądanie opisów ofert zgromadzonych w bazie programu asariWEB.

Ukrywanie niewykorzystanych pól opisujących oferty

Przy dodawaniu nowych ofert możecie poza dodaniem opisu wypełnić dodatkowe pola, które szczegółowo określą jej cechy. Służą one nie tylko wzbogaceniu opisów. Są wykorzystywane przy realizowaniu eksportów ofert na portale ogłoszeniowe i Wasze firmowe strony, ale także przy dopasowywaniu i wyszukiwaniu nieruchomości spełniających kryteria poszukującego.

Zaplecze systemu asariWEB

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jesteście w stanie albo potrzebujecie wypełniać wszystkie pola, dlatego postanowiliśmy ukryć w szczegółach oferty te, których nie wykorzystaliście. Dzięki temu opisy będą zajmowały mniej miejsca, ich przewijanie będzie łatwiejsze, a prezentacja oferty na ekranie komputera bardziej przejrzysta.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!