Zmiany w ofertach typu “Inwestycje”

Dział INWESTYCJE służy do łączenia wielu ofert w jedną.

Używany jest do rynku pierwotnego, gdzie jako Inwestycję dodajemy cały zespół budynków (lub jeden budynek) i tworzymy opis jeden opis dla całego osiedla. Następnie w trakcie dodawania pojedynczej oferty możemy ją przypisać do inwestycji lub w oknie inwestycji możemy dodać ofertę zależną.

Ostatnie zmiany:

– zakładka “Oferty zależne” została przesunięta na początek (pomiędzy zakładkę “Szczegóły” a “Mapa”),

– dodaliśmy wizualizację liczby aktualnych ofert,

Oferty zależne w asariWEB

– dodaliśmy kolumny: “Cena za m2”,  “Piętro”, “Liczba pięter” oraz “Liczba pokoi”

image2015-11-4 12-54-5

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o module INWESTYCJE?

Bardzo często nowe bloki zbudowane są tak, że w dolnej części posiadają lokale użytkowe, a w górnej mieszkania. Gdy biuro pozyskuje taki cały blok do sprzedaży może stworzyć inwestycję i dodać w niej kilka lokali oraz kilkanaście mieszkań. Dzięki temu w jednym oknie (oferty zależne w widoku inwestycji) możemy łatwo obejrzeć wszystkie oferty związane z tą inwestycją.

Inwestycje sprawdzają się również w komercji. Jako inwestycje można dodać biurowiec a poszczególne lokale użytkowe są powierzchniami dostępnymi do wynajmu w tym biurowcu.

Rozwiązanie to pozwala na tworzenie profesjonalnych wydruków dla klientów – oddzielny wydruk inwestycji opisujący blok, biurowiec, okolicę, a oddzielny wydruk dla poszczególnych mieszkań czy lokali.

Inwestycje można również wykorzystywać do “łączenia” działek gdy pozyskujemy jedną bardzo dużą działkę, która jest podzielna na mniejsze. To znacząco ułatwia przeglądanie ofert dla klienta, bo od razu w ofercie widzimy, że jest ona powiązana z innymi ofertami.

O tym, jak dodawać oferty w module Inwestycje piszemy tutaj —-> http://bit.ly/1Ht1feJ

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!