Aplikacja CRM na telefon, czyli mobilny CRM dla firm

Podziel się treścią:   

ASARI Tracker - mobilny CRM

To było niespodziewane, niezapowiedziane, a jednak się stało! Po pierwszych bardzo pozytywnych testach z gronem bliskich nam partnerów przedstawiamy ASARI Tracker. To aplikacja CRM na telefony komórkowe z systemem Android, która kolosalnie zmieni Wasz sposób pracy. ASARI Tracker znacznie ułatwia zarządzanie firmą i zespołem pracowników, a także podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych.

Jako pierwsi prezentujemy mobilny system CRM, który stanie się Waszym monitorem pracy wraz z analityką połączeń telefonicznych i działań prowadzonych z klientami. Narzędzie pozwala tworzyć w oprogramowaniu ASARI CRM kontakty, zapisywać notatki, zamówienia oraz zarządzać relacjami z klientami na wyższym poziomie diametralnie podnosząc jakość pracy. W nadchodzących tygodniach będziemy włączać kolejne funkcje. 

Już teraz nasza aplikacja posiada wbudowane narzędzia analityczne, które w rozszerzonej części będzie można wykorzystać w nowym systemie ASARI CRM Kameleon. Niezwykle użyteczną funkcją będzie z pewnością geolokalizacja pracowników firmy.

Mobilny system CRM na Android i iOS

Mobilny system CRM znacznie ułatwia prowadzenie firmy. Aplikacja ASARI Tracker to wirtualne biuro w Twoim telefonie zintegrowane z system ASARI CRM. Każde połączenie telefoniczne jest monitorowane, a system sam tworzy historię obsługi klienta. Zebrane dane pozwalają na optymalizację prowadzonych działań i wdrażanie najbardziej skutecznych rozwiązań.

Aplikacja CRM na telefon jest od teraz dostępna dla wszystkich naszych klientów niezależnie od posiadanego pakietu. Jeśli nie jesteś naszym klientem, a chcesz zacząć testować ASARI Trackera, koniecznie skontaktuj się z nami. Dołącz do grona naszych klientów i testuj ASARI Tracker za darmo.

ASARI Tracker to pierwsza z nowości, jakie będziemy prezentować w najbliższym czasie. Poznajcie go dobrze. Czujemy, że szybko się z nim zaprzyjaźnicie.


Poznaj system CRM firmy ASARI, załóż konto i przekonaj się jak zmieni się Twój biznes

Przetestuj za darmo

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!