Wielkanoc już blisko – wyślij życzenia do klientów!

Podziel się treścią:   

Popup z życzeniami na stronie www

Nie masz czasu, by między robieniem świątecznych zakupów, ustalaniem budżetu, a malowaniem pisanek zadbać o profesjonalną komunikację? Kto złoży życzenia Twoim kontrahentom i da im znać, że są ważni, także w tym wyjątkowym okresie?

Proponujemy profesjonalne szablony wiadomości e-mail z życzeniami i grafiką, które szybko wyślesz do swoich klientów z ASARI CRM. Chcesz więcej mamy dla Ciebie przygotowane także popupy, które przywitają odwiedzających Twoją stronę WWW.

8 wzorów graficznych i 5 wersji życzeń – Alleluja!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Poniżej znajdziesz 8 wersji graficznych kartek świątecznych i 5 wersji życzeń. Możesz je dowolnie łączyć. 

Życzenia wersja A

Wesołych Świąt Wielkanocnych
Roześmiane pisanki życzą wszelkiej pomyślności – na okrągło!

Forsycje nieśmiało rozkwitają soczystą żółcią, ptaki wyśpiewują żywe melodie, a promienie słoneczne zwiastują rychłe przyjście wiosny. Oznacza to jedno – Wielkanoc jest blisko!

Niech pisanki zabarwią się kolorami spokoju, nadziei i miłości! Życzymy Państwu, by ten wyjątkowy czas spędzony w rodzinnym gronie był słodki, jak lukier na mazurku, a rozmowy prowadzone przy stole treściwe i sycące.

Barwnych Świąt!

Życzenia wersja B

Pogodnych Świąt Wielkanocnych
Niech przepełnia je wiara, nadzieja i miłość.

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Państwu samych przyjemnych chwil spędzonych z najbliższymi. Oby przy wspólnym stole nie zabrakło smacznej strawy, ale także wzajemnej życzliwości i tematów do rozmów.

Niech ten wyjątkowy czas pozwoli nabrać dystansu do codzienności, odpocząć i cieszyć się towarzystwem członków rodziny. Dodatkowo życzymy Państwu spokoju i zdrowia, które obecnie wydają się podwójnie cenne.

Wszelkiej pomyślności.

Życzenia wersja C

Wesołych Świąt Wielkanocnych
Niech wyjątkowe chwile będą kolorowe jak pisanki i ciepłe, niczym wyciągana z pieca babka!

Żółte i okrągłe kurczaczki zabierają się za malowanie jajeczek, a zając obmyśla, gdzie schować małe upominki. To znak, że Wielkanoc jest blisko!

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Państwu, by szeroko pojęta obfitość była porównywalna do tej na odświętnym stole. Oby każdy dzień przynosi Państwu barwne niespodzianki, a ciekawe propozycje zawodowe i prywatne niech spływają na Państwa, niczym woda w Lany Poniedziałek!

Wielkanocnych radości.

Życzenia wersja D

Najlepsze życzenia na Wielkanoc
By ten wyjątkowy czas smakował radością, spokojem i spełnieniem.

Niech praca zejdzie na dalsze tory, zegary zaczną wolniej wybijać godziny, a ciepłe promienie słoneczne cieszą podwójnie.

Przy wspólnym stole zasiądą jedynie najbliżsi, cieszący się dobrym zdrowiem i szczerością uśmiechu. Smacznej strawy w tym doborowym towarzystwie, co posili i zachęci także do częstowania się życzliwością.

Niech życiowej wytrawności i słodyczy będzie zawsze w sam raz, a kubły zimnej wody zaskakują jedynie w Lany Poniedziałek.

Barwnych Świąt!

Życzenia wersja E

Życzenia Wielkanocne z jajem!
Trach. Skorupki rozbite, jajka wskakują do miski – pysznościami będą radować wszystkich.

Coraz mocniej grzejące słońce, wystrzelające żółtą barwą forsycje i kuchenne rewolucje, z jajem na pierwszym planie… Aha, Wielkanoc jest już blisko!

Niech otoczy Was optymizmem swojej barwy i słodyczą lukrowanych mazurków. Maślany baranek już mruga pieprznym oczkiem i zaprasza bliskich do stołu z odprasowanym obrusem. Zapowiada się wyjątkowo radosny czas!

Barwnych Świąt!

Łapię zająca za uszy – czyli jak to działa?

Kartki Wielkanocne dla klientów firmy

Gotowe szablony z wybranymi przez Ciebie tekstami będą dostępne na Twoim koncie w ASARI CRM. Wyślesz je w szybki i wygodny sposób z poziomu programu. Określ grupę odbiorców lub zrób to automatycznie. KLIK – i poszło w świat! 

Podobnie będzie w przypadku stron internetowych (jeśli korzystasz z nich u nas). Po wyborze grafiki wgramy ją na Twoją witrynę i zaprogramujemy moment jej automatycznego uruchomienia i wyłączenia.

Szablon maila gotowy do użycia, jego graficzną wersję i popup na stronę WWW dostaniesz od nas w formie paczki, którą możesz wykorzystać w każdym innym miejscu!

Ale jaja! Ile to kosztuje?

Koszt uzależniony jest od tego czego potrzebujesz. Twoja cena będzie też mniejsza jeśli podejmiesz decyzję wcześniej.

Złóż zamówienie do 26.03 włącznie a zapłacisz jedynie 79 złotych netto (szablon e-mail) lub 119 złotych netto (szablon e-mail + pop-up na WWW). Później cena wzrasta odpowiednio do 99 zł netto i 149 zł netto.

Szablon zostanie z Tobą na zawsze. Możesz z niego korzystać, kiedy i jak chcesz – modyfikuj go i wykorzystuj podczas innych wysyłek!

Nasze kartki wzbudziły zainteresowanie? Daj znać! 

Masz już swojego faworyta i chcesz przesłać go swoim klientom? Wystarczy, że wskażesz nam w poniższym formularzu, który szablon oraz litery skradły Twoje serce. To proste – wybierz na przykład grafikę 4 i wersję życzeń B, a my połączymy je dla Ciebie! Daj znać też czy interesuje Cię sam szablon e-mail czy również popup na WWW.


Formularz zamówienia

    Administratorem danych osobowych jest ASARI Sp. z o.o. Dowiedz się więcej

    Możesz też dać nam znać o swoim wyborze na adres dok@asari.pl lub telefonicznie dzwoniąc na 22 830 72 40.

    Podziel się treścią:   

    Podejmij słuszną decyzję

    Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!