Przedłużamy bezpłatny dostęp do Wirtualnych Spacerów, Co-Viewingu i VR do końca czerwca 2020

Podziel się treścią:   

W marcu, wspólnie z Evryplace, udostępniliśmy Wam bezpłatnie nowoczesne narzędzia do tworzenia Wirtualnych Spacerów i przeprowadzania zdalnych spotkań z klientami po nieruchomościach w trybie live. Zrezygnowaliśmy przy tym całkowicie ze swojego wynagrodzenia.

Przez ten czas liczba naszych klientów korzystających z tego rozwiązania wzrosła o ponad 300%, a wirtualne wizyty na stałe zagościły jako element Waszych ofert na portalach i stronach WWW.

Cieszymy się, że mogliśmy Wam pomóc i zaproponować narzędzia, które pomogły rozwinąć Wasze firmy i przetrwać trudniejszy okres. Mamy nadzieję, że dzięki przedłużeniu bezpłatnego dostępu do tych rozwiązań jeszcze więcej z Was z nich skorzysta i wzbogaci promocję swoich ofert.

Twórz Wirtualne spacery i oprowadzaj klientów po nieruchomościach on-line

Jeżeli jeszcze nie korzystacie z Evryplace, to nie zmarnujcie tej szansy. Kliknijcie poniżej i zobaczcie, jak włączyć usługę z poziomu aplikacji ASARI.

Szczegółowych informacji na temat uruchomienia usług oraz pomocy w ich zakresie udzielają także nasz dział handlowy oraz dział obsługi klientów. Można kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 830 72 40, mailowo pisząc na adres dok@asari.pl lub bezpośrednio z Waszym opiekunem.

Poniżej znajdziecie także formularz do zapisów na bezpłatne, specjalistyczne szkolenie online pokazujące, jak korzystać z tych narzędzi oraz jak zdalnie oprowadzać klientów po nieruchomościach.

 

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!