Programy współpracują z bazą MLS

System CRM firmy ASARI jest wciąż rozwijany o nowe, przydatne w pośrednictwie nieruchomości funkcje. Jedną z takich funkcji jest z pewnością możliwość uczestnictwa w systemie MLS (ang. Multiple Listing System). Współpraca pomiędzy biurami i wymiana ofert może znacznie przyspieszyć sprzedaż nieruchomości. 

Systemy MLS cieszą się rosnącą popularnością wśród firm działających na polskim rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. System wymiany ofert jest budowany w oparciu o wydajne, sprawdzone w innych krajach rozwiązania. Uczestnictwo w systemie MLS umożliwia dostęp do wspólnej bazy unikalnych ofert nieruchomości. W Systemie Wielokrotnego Oferowania (SWO) mogą się znaleźć jedynie oferty na wyłączność. Takie zasady gwarantują najwyższe standardy współpracy pomiędzy biurami nieruchomości będącymi uczestnikami SWO.

SWO w programie dla biur nieruchomości ASARI

Uczestnictwo w Systemie Wielokrotnego Oferowania z wykorzystaniem programu dla biur nieruchomości firmy ASARI jest intuicyjnie proste. Poza możliwością przeglądania aktualnych ofert innych biur nieruchomości, w module MLS znajdziesz wiele przydatnych funkcji. Do najważniejszych z nich należy:

  • dodawanie ofert do bazy MLS,
  • automatyczna aktualizacja zmian w ofercie dodanej do MLS,
  • wycofanie oferty z bazy MLS.

Przetestuj za darmo oprogramowanie dla biur nieruchomości firmy ASARI. Przekonaj się, jak wydajny system CRM może korzystnie wpłynąć na działalność firmy.


Przetestuj za darmo program dla biur nieruchomości ASARI CRM. Poznaj system wymiany ofert MLS ASGAL.

Przetestuj za darmo

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!