Pakiet wsparcia od ASARI i EVRYPLACE

Podziel się treścią:   

Wirtualne spacery i Co-Viewing w ASARI CRM

Bardzo poważnie podchodzimy do roli, jaką jest wspieranie naszych partnerów, dlatego jako ASARI i EVRYPLACE chcemy oddać Wam i ‌Waszym zespołom specjalny zestaw narzędzi.

Podobnie jak my z ‌pewnością macie pracowników, którzy pracują lub będą pracować zdalnie, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. My już dawno wprowadziliśmy pracę zdalną, ale wiemy, że Wasza praca nie zawsze może tak wyglądać. Dlatego, aby wspomóc Was w tej niecodziennej sytuacji przygotowaliśmy specjalny zakres usług. W ramach nich całkowicie rezygnujemy z naszego wynagrodzenia, abyście bezpłatnie mogli korzystać z Wirtualnych Spacerów, Co-Viewingu oraz VR do końca maja 2020 . Gdyby zaszła jednak taka potrzeba możemy wydłużyć ten okres. Jesteśmy pewni, że ten niełatwy czas niebawem minie i wszyscy wrócimy do zwyczajowego prowadzenia naszych firm.

Szczegółowych informacji na temat uruchomienia usługi oraz pomocy w ich zakresie udzielają nasz dział handlowy oraz dział obsługi klientów. Można kontaktować się z nami telefonicznie, bezpośrednio z Waszym opiekunem lub pod numerem 22 830 72 40 oraz adresem mailowym dok@asari.pl.

Jednocześnie informujemy, iż w najbliższych dniach będziemy realizować specjalistyczne szkolenia online pokazujące jak korzystać z tych narzędzi oraz jak zdalnie oprowadzać klientów po nieruchomościach. W najbliższym czasie udostępnimy Wam link do zapisów. Śledźcie nasze komunikaty.

Dodatkowo przygotowujemy kolejny pakiet usług wspomagających pracę zdalną z klientami, które mają pomóc w zmniejszeniu skutków obecnej sytuacji i utrzymać rozwój Waszych firm.

Tutaj dowiecie się jak uruchomić usługę na Waszych kontach i jak ją obsługiwać.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!