Odświeżona witryna MLS i nowa strona Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Podziel się treścią:   

System MLS WSPON zmienił się nie tylko od środka. Dzięki oprogramowaniu dostarczonemu przez firmę ASARI udostępniono również odświeżony portal z ofertami nieruchomości. To właśnie w nim klienci odnajdą ogłoszenia, których jakość jest gwarantowana przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. 

Systemy MLS cieszą się rosnącą popularnością w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. System Wymiany Ofert (SWO) znacznie ułatwia pracę agenta nieruchomości oraz przyspiesza realizację transakcji. W systemie można znaleźć wiele ofert na wyłączność, a także znacznie zwiększyć widoczność tych posiadanych we własnej bazie. 


Poznaj darmowy ogólnopolski system MLS ASGAL.
Przetestuj bez opłat program dla biur nieruchomości ASARI CRM i zyskaj dostęp do tysięcy ofert na wyłączność.

Zobacz więcej

Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

WSPON jest jednym ze stowarzyszeń zrzeszających pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce. Prowadzoną działalnością edukacyjną wspiera biura nieruchomości istniejące na lokalnym rynku. Jednym z rozwiązań wdrożonych wiele lat temu, a mających ułatwić prowadzenie biura nieruchomości, jest system MLS WSPON.

System wymiany ofert MLS WSPON

System MLS WSPON jest jednym z kilku dostępnych na polskim rynku nieruchomości systemów wymiany ofert pomiędzy biurami. Dzięki współpracy z naszą firmą, z odświeżoną witryną MLS jest zintegrowana także nowa strona WSPON. Można tu znaleźć nie tylko informacje o organizacji zrzeszającej pośredników, ale także odnośniki do ofert nieruchomości biur współpracujących w systemie MLS.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!