Nowy produkt ASARI – poczta e-mail

Podziel się treścią:   

Profesjonalny adres mailowy znacznie zwiększa wiarygodność firmy w kontaktach biznesowych. Adres e-mail we własnej domenie to rozwiązanie, które w dzisiejszych czasach jest dostępne dla wszystkich firm. Potrzebujesz poczty e-mail o biznesowych parametrach? Chcesz mieć wszystkie usługi u jednego dostawcy i profesjonalne wsparcie techniczne? Biznesowa poczta e-mail od ASARI to rozwiązanie, jakiego potrzebujesz!

Usługa ASARI POCZTA umożliwia aktywację nieograniczonej liczby adresów mailowych we własnej domenie. W ten sposób indywidualne adresy mailowe założysz dla wszystkich pracowników. Ponadto będziesz miał możliwość aktywacji skrzynek mailowych dla poszczególnych działów swojej firmy. W ramach usługi ASARI POCZTA otrzymasz 20GB hostingu.

Firmowa poczta e-mail w chmurze

Usługa ASARI POCZTA umożliwia nieograniczony dostęp do firmowej skrzynki mailowej. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do internetu. Do swojej skrzynki e-mail możesz zalogować się poprzez przeglądarkę internetową na swoim komputerze lub z telefonu komórkowego. Obsługa protokołów SMTP, POP3 i IMAP pozwala na wykorzystanie do obsługi poczty praktycznie każdego, dostępnego klienta pocztowego. Do wysyłki maili wykorzystasz również nasz system CRM

Miesięczny koszt utrzymania firmowej poczty w ramach usługi ASARI POCZTA jest bardzo niski. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce ASARI POCZTA i w naszym cenniku.


Już dziś przetestuj za darmo usługę ASARI POCZTA, stwórz adres mailowy we własnej domenie i wejdź na wyższy poziom biznesu!

Zobacz więcej

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!