Nowy moduł Wyposażenia już dostępny w ASARI CRM

Podziel się treścią:   

Oddajemy do Twojej dyspozycji całkowicie nowy dział Wyposażenia. Możesz w nim zarządzać całym majątkiem firmy i kontrolować jego stan z dowolnego miejsca na ziemi. 

Dodawaj wyposażenie do bazy danych zawsze, kiedy tego potrzebujesz i gdziekolwiek jesteś. Nadawaj uprawnienia do widoczności i zarządzania wyposażeniem odpowiednim osobom w firmie. Wprowadzaj dokumenty zakupowe, w tym ceny, numery faktur, i wiedz ile jest warty Twój majątek.

Już zawsze będziesz wiedzieć, gdzie i u kogo znajduje się Twój sprzęt

W ramach możliwości jakie daje nowy moduł możesz prowadzić spis sprzętu elektronicznego, użytkowego, mebli, sprzętu AGD, licencji, oprogramowania, floty samochodowej i wszystkiego innego, co Ci przyjdzie do głowy. Wyposażeniem możesz zarządzać w ASARI CRM niezależnie czy korzystasz z komputera czy z urządzenia mobilnego. Na każdym urządzeniu masz dostęp do pełnej funkcjonalności naszego systemu.

System CRM dla działu HR

Możesz zarządzać terminami przeglądów, napraw, wizyt serwisowych, a system będzie za Ciebie o wszystkim pamiętał. Możesz wydawać sprzęt pracownikom, wgrywać dokumentację fotograficzną, dodawać protokoły odbiorów i zwrotów.

Dzięki temu możesz na bieżąco monitorować jaki sprzęt znajduje się w posiadaniu zespołu, co masz w magazynach, kiedy kończą się gwarancje i jaki jest jego stan techniczny. Wszystko po to, aby odpowiednio zareagować jeśli wymaga tego sytuacja. Sprawdzaj, czy nic się nie zgubiło, monitoruj naprawy i analizuj, jak szybko zużywa się wyposażenie.

  • Czy wiesz że?
  • 23% sprzętu używanego w firmach ulega uszkodzeniu z powodu nieprzestrzegania terminów rutynowych przeglądów i kontroli.
  • 16% sprzętu firmy kupują ponownie, bo nie wiedzą, że mają go na stanie lub nie potrafią namierzyć, gdzie jest przechowywany.
  • Teraz pomyśl, ile możesz zyskać korzystając z naszego modułu. Zacznij wprowadzać dane o sprzęcie do ASARI CRM i miej pełną kontrolę na majątkiem firmy.

Możesz katalogować wyposażenie m.in. po rodzaju, typie, producencie. Możesz filtrować, wyszukiwać oraz szybko kopiować pozycje w zestawieniu, by usprawnić jego dodawanie.

Przechowuj numery seryjne oraz nadawaj wewnętrzne numery katalogowe. Zadbaj o bazę kodów aktywacji, tak aby w każdej chwili posiadać do nich dostęp. Stwórz własne położenia magazynowania, by szybko znaleźć to, czego potrzebujesz.

Zarządzaj budżetem na wyposażenie, planuj zakupy i przekazuj je do realizacji.

Pamiętaj, że możesz rozbudowywać dział wyposażenia pod własne potrzeby, a zakres szczegółowości zbierania danych zależy wyłącznie od Ciebie. Jednocześnie wykorzystując drukarki QR będziesz w stanie natychmiast znaleźć lub sprawdzić sprzęt w ASARI CRM (o tej funkcji opowiemy niebawem).

Dlaczego możesz to robić? Bo ASARI CRM to jedyny system, który możesz tworzyć pod siebie bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Wszystko zrobisz od razu i samodzielnie. Wykorzystaj zaawansowane wyszukiwarki, które same budują się wraz z aplikacją, którą tworzysz. Dodaj własne filtry i korzystaj z szybkich dostępów. Twórz układy list tak, aby były dostosowane do Twoich potrzeb. Korzystaj z tych możliwości, bo to one zmieniają poziom prowadzenia biznesu. Pracuj według naszej idei, czyli mądrzej, a nie ciężej.

Moduł Wyposażenie zostaje udostępniony bezpłatnie wszystkim naszym klientom korzystającym z ASARI CRM w wersji Kameleon w ramach posiadanych przez nich pakietów usług. Ten dział podobnie jak wszystkie pozostałe nie posiada żadnych ograniczeń, co do zakresu i liczby danych jakie można do nich wprowadzić.

Dodatkowo klienci korzystający z pakietu KORPORACYJNEGO mogą tworzyć nieograniczone analizy poprzez system Business Inteligence (BI) i korzystać z systemu Business Process Management (BPM). Dzięki niemu zautomatyzują działania, zadania, pracę zespołu. System BPM można wykorzystać także do automatycznej komunikacji wewnątrz firmy i zewnętrznej z klientami, podwykonawcami, kontrahentami i dowolnymi innymi podmiotami we wszystkich miejscach aplikacji.

Jeśli jeszcze nie korzystasz z ASARI CRM w wersji Kameleon lub chcesz skorzystać z pakietu Korporacyjnego odezwij się do nas. Przypominamy, że pakiet Korporacyjny jest skierowany nie tylko do dużych firm, ale do każdej, która stawia na szybki rozwój i potrzebuje zaawansowanych rozwiązań.

Chcesz dowiedzieć się więcej i zobaczyć, jak korzystać z modułu Wyposażenie w praktyce? Zapraszamy na nasze szkolenie “Zarządzanie firmą i zespołem w ASARI CRM”. Zapisy znajdziesz w dziale “Szkolenia” na naszej stronie internetowej.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!