Geolokalizacja pracowników w ASARI TRACKER

Zdalna organizacja pracy zespołu

Sposób działania geolokalizacji pracowników w ASARI TRACKER

Naszą aplikację ASARI Tracker wyposażyliśmy w moduł geolokalizacji pracowników, który działa w oparciu o GPS. Ta funkcjonalność okaże się niezwykle przydatna, gdy chcesz kontrolować to gdzie znajdują się Twoi pracownicy. Ich lokalizację sprawdzisz z poziomu oprogramowania ASARI CRM i dowiesz się, czy handlowiec jest już na spotkaniu z Klientem, czy dopiero na nie zmierza. Pozwoli to skutecznie organizować pracę zespołu zarówno w czasach pandemii, jak i wtedy, gdy sytuacja już się uspokoi.

Geolokalizacja pracowników w ASARI Tracker – kiedy się przydaje?

Handlowiec nie odbiera telefonu? Miał być na spotkaniu, ale nie dotarł? Zaczynasz się o niego martwić. Dzięki ASARI Tracker sprawdzisz w naszym systemie CRM, gdzie jest pracownik. Jeżeli uznasz, że zdarzyło mu się coś nieprzyjemnego, to wezwiesz pomoc. Z drugiej strony dzięki geolokalizacji w Trackerze w łatwy sposób zyskasz informacje, jak pracuje Twój zespół. Dowiesz się, ile czasu zajmuje dotarcie na spotkanie, jak długo ono trwa i w jakim miejscu się odbywa.

Śledzenie telefonu pracownika z wykorzystaniem aplikacji mobilnej

Może to być wykorzystane dwojako: jako element kontroli, ale też organizacji pracy. W pierwszym przypadku śledząc telefon pracownika i sprawdzając jego lokalizację, dasz im jasny sygnał, że wiesz, jak wyglądają ich działania. Dzięki temu nie będą nawet myśleć, by w jakiś sposób manipulować swoim czasem pracy. Takie sytuacje są coraz rzadsze, ale jak wiemy: kontrola podstawą zaufania, więc tutaj aplikacja mobilna do geolokalizacji telefonu ASARI Tracker okaże się właściwym narzędziem. Jednak w przypadku sporej większości handlowców i osób na innych stanowiskach, dzięki monitoringowi telefonu, po prostu będziesz wiedział, jak wygląda ich dzień pracy.

Lokalizacja telefonu pracownika a organizacja pracy zespołu

Drugim aspektem korzystania z naszej aplikacji do lokalizacji telefonu po GPS i systemu ASARI CRM jest możliwość lepszego zorganizowania procesu pracy. Analizując dane z geolokalizacji telefonów swoich pracowników, zobaczysz jakimi ścieżkami pracownik dociera do Klienta. Pozwoli to zastanowić się, czy jego droga była optymalna i czy nie lepiej nauczyć go, by następnym razem wybrał lepszą. Dla przykładu sprawdzając informacje w systemie CRM, uznasz, że nie ma sensu korzystać z komunikacji publicznej i po prostu wynajmiesz samochód dla handlowca. Dzięki temu szybciej dotrze do Klienta, a zaoszczędzony czas wykorzysta na pozyskanie kolejnych szans sprzedażowych.

ASARI Tracker w czasach pandemii

Co tu dużo mówić – obecny okres jest trudny. Zespół pracuje zdalnie, jest rozproszony, a Ty chcesz sprawdzać, jak przebiega realizacja zadań. Dzięki naszemu rozwiązaniu zrobisz to bez trudu. Korzystanie z ASARI Tracker po prostu ułatwia zdalne zarządzanie zespołem, a w trakcie pandemii ogranicza potrzebę ciągłego kontaktowania się z pracownikami. Nie będziesz już musiał dzwonić do kilku osób po kolei, by dowiedzieć się, czy dotarli na miejsce prezentacji lub pracują z domu. Aplikacja do zarządzania zespołem ASARI Tracker doskonale sprawdzi się w tym przypadku.

Zacznij korzystać z geolokalizacji w swojej firmie

Chcesz uruchomić geolokalizację w ASARI TRACKER i zobaczyć, jak to działa w praktyce? Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub zadzwoń do nas na 22 830 72 40, abyśmy mogli ją dla Ciebie włączyć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!