Chcesz, by Twoja strona była w Google na pierwszym miejscu?

Podziel się treścią:   

Widoczność w Google to podstawa dla każdego biznesu, który oferuje usługi w sieci. A im wyższa pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania, tym więcej będziesz sprzedawać. W ASARI zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na bieżąco ulepszamy nasze strony www dla biur nieruchomości. Z wielu nowinek możecie nawet nie zdawać sobie sprawy, ale Kreator stron www dla biur nieruchomościWasze witryny są nawet kilka razy w miesiącu aktualizowane. Szablony i wtyczka posiadają szereg mechanizmów wspierające pozycjonowanie, które obejmują między innymi automaty generujące metaznaczniki, przyjazne linki czy możliwość dodawania indywidualnych słów kluczowych, opisów i tytułów.

Mamy dla Ciebie coś nowego

Teraz w kreatorze stron RWD przygotowaliśmy dla Ciebie nowy panel, który ułatwi wprowadzanie danych wpisywanych wprowadzanych do tej w WordPressie w sekcji asariWWW > Ustawienia stron.

Wszystkie nowe strony będą miały tę sekcję wypełnioną danymi przykładowymi, ale dla pewności sprawdź czy nie masz tam pustych pól. Nie krępuj się także jeśli chcesz zmienić dotychczasowe.

Poznaj szczegółowe zasady działania metaznaczników w stronach RWD

  • metaznaczniki wprowadzane w menu asariWWW > ustawienia stron są nadrzędne, czyli dane wprowadzone w kreatorze ich nie nadpiszą.
  • metaznaczniki wprowadzane w Kreatorze dotyczą wszystkich podstron Twojej strony. Możesz dla wybranych podstron ustawić indywidualne znaczniki przy pomocy asariWWW > ustawienia stron
  • metaznaczniki wprowadzone w Kreatorze nie nadpisują metaznaczników ofert w widoku szczegółowym – tam generowane są automatycznie.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!