Całe biuro w dłoni, wszystkie sprawy pod ręką

Aplikacja mobilna ASARI CRM na smartfony i tablety

Podziel się treścią:   

Zmieniająca się rzeczywistość… ile razy ostatnio to słyszeliśmy? Jednak trzeba się do niej dostosować, by przetrwać na rynku, a także zwiększyć sprzedaż. Do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia, które są mobilne i dają możliwość działania z dowolnego miejsca. Dlatego dla naszych Klientów przygotowaliśmy mobilną aplikację ASARI CRM. Dzięki niej praca zdalna i w terenie zyska zupełnie nowy wymiar, a dystans do Klienta znacznie się skróci.

System CRM jako aplikacja na komórkę

W mobilnej aplikacji ASARI CRM znajdziecie dokładnie taką samą funkcjonalność jak w ASARI CRM na komputery. Dzięki temu wykonacie te same zadania od razu ze smartfona, czyli wygodnie “popracować” można wszędzie. Handlowiec nie musi już korzystać z laptopa po spotkaniu z Klientem, by zaktualizować dla niego ofertę w CRM lub dodać go do bazy kontaktów. Zrobi to od razu z poziomu smartfona, więc ryzyko, że coś mu umknie, jest niewielkie. Kiedy już informacje trafią do systemu, nawet gdy pracownik jest w Szczecinie, a siedziba firmy w Krakowie, to pozostali członkowie zespołu będą mieli wgląd do nowych danych.

Aplikacja ASARI CRM – przede wszystkim mobilność i wygoda

Sytuacji, w których łatwiejsze jest korzystanie z aplikacji na smartfonie, niż z komputera jest niezliczona ilość. Niezależnie, gdzie używasz ASARI CRM w wersji mobilnej, to masz dostęp do wszystkich informacji i funkcji. Można śmiało powiedzieć, że dzięki temu całe biuro mieści się w telefonie, a więc w Twojej dłoni 🙂  Aplikacja CRM zapamiętuje login i hasło, więc nie musisz za każdym razem logować się w przeglądarce.

Dodatkowo wysyła ona powiadomienia, dlatego jeżeli status zadania się zmieni, to smartfon Cię o tym poinformuje. Zadbaliśmy o to, by aplikacja integrowała się z kalendarzem systemowym telefonu, dlatego zawsze będziecie na bieżąco. To użytkownik definiuje kiedy ASARI CRM ma powiadamiać o zadaniach, terminach, czy zaplanowanych rozmowach, więc nie będzie trzeba wszystkiego zapamiętywać – aplikacja zrobi to za Ciebie.

Aplikacja, którą dopasujesz do siebie

Dużą zaletą ASARI CRM, za którą nasz system jest najbardziej doceniany, to możliwość budowania jego wyglądu pod własne potrzeby. Nie inaczej jest z aplikacją mobilną. Można sprawić, że smartfonowa wersja CRM będzie wyglądała inaczej niż ta na komputery.  Dla przykładu mapa nieruchomości może nie być potrzebna na smartfonie, a na komputerze już tak. Potrzeba ukryć jakieś sekcje w karcie kontaktu lub firmy? Wystarczy kliknąć odpowiednie pole, by w wersji mobilnej okno było ukryte. Dzięki tej i innym opcjom bez problemu da się zmodyfikować wygląd aplikacji, a praca z ASARI CRM stanie się w pełni intuicyjna. 

Aplikacja mobilna CRM

Dostępny w Google Play i Android Store

Niezależnie czy korzystacie z urządzeń Apple lub z systemem Android, to na każdym z nich zainstalujecie aplikację ASARI CRM. Wystarczy pobrać ją ze sklepu App Store lub Google Play, by pracować z każdego miejsca zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Jedyne czego potrzeba do korzystania z aplikacji, to konto w systemie ASARI CRM. Samo pobranie jej na smartfona jest darmowe, a zysk to wygoda i mobilność.

Mobilna aplikacja CRM od ASARI w chwili obecnej jest dostarczana w wersji Beta. Dajcie nam znać, jak Wam się z niej korzysta. Kontaktujcie się, pisząc na adres: dok@asari.pl.

Pobierz ASARI CRM w Apple Store   Pobierz ASARI CRM w Google Play

Zmieniamy się dla Waszego zysku – nowe ASARI

Jednak oprogramowanie dla firm ASARI CRM w wersji mobilnej to nie jedyne rozwiązanie, które dla Was przygotowaliśmy. Przechodzimy przez proces sporych zmian, a mobilny CRM jest ich elementem. Każda ze zmian pozytywnie wpłynie na jakość, płynność i wygodę pracy. To z kolei przełoży się na lepsze osiąganie zadowolenia Klienta i wyższy zysk.


Wejdź z nami na orbitę nowych możliwości

Poznaj odmienione ASARI i nowy styl naszych narzędzi

Przeczytaj całość

Zmiany nie ominęły również ASARI Trackera, który zyskał nowe funkcje, działa jeszcze bardziej wydajnie, a także charakteryzuje się zmniejszonym poborem mocy. Oznacza to, że ryzyko nadmiernego zużywania baterii smartfona jest ograniczone, co szczególnie w pracy zdalnej jest przydatne. To nie jedyna nowość. ASARI TRACKER zyskał nowy wygląd, a Ty dodatkowo masz możliwość wyboru pomiędzy trybem jasnym a ciemnym. Każda z tych zmian pozytywnie wpłynie na jakość, płynność i wygodę pracy. To z kolei przełoży się na skuteczność działania i wyższy zysk. Zajrzyj tutaj i poznaj nową wersję ASARI TRACKER.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!