asari.WEB, kolejne ulepszenia

Podziel się treścią:   

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować o kolejnych użytecznych zmianach w naszym nowoczesnym, internetowym oprogramowaniu dla biur nieruchomości asari.WEB

1. Bardziej szczegółowy adres nieruchomości.

W celu zwiększenia jakości ofert uszczegółowiliśmy pola adresu nieruchomości. Przykładowo w mieszkaniach pojawiły się pola nr domu i nr mieszkania, a w działkach nr działki oraz obwód. Znika pole ulica publiczna. Wprowadziliśmy także niezwykle użyteczne wybieranie ulicy z listy. Bezpieczeństwo Twoich danych wysyłanych na portale zapewniamy poprzez odpowiedni dobór wysyłanych pól.

Możesz być pewien że:

DANE NIERUCHOMOŚCI SĄ ZAWSZE BEZPIECZNE

W eksportach na portale wyślemy tylko: lokalizację, a w przypadku mieszkań również nazwę ulicy. Pozostałe dane są widoczne tylko dla agentów z Twojej agencji. Każde pobranie adresu przez agenta jest widoczne w historii oferty.

W związku ze zmianą adresu musieliśmy przepisać dotychczasowe pola na nowe. Dla pewności stare pola (ulica i ulica publiczna) będą zawsze dostępne dla ofert wpisanych przed wprowadzeniem zmiany. W celu upewnienia się, że dane zostały przepisane prawidłowo do nowych pól prosimy o sprawdzenie swoich ofert.
2. Nowy sposób wprowadzania adresu.

Przygotowaliśmy nowy mechanizm pozwalający łatwiej wpisywać adres w nowym formacie.
3. Możliwości konfiguracji usługi asari.PRACOWNICY

Możesz dokładnie skonfigurować dane kontaktowe, które pojawią się w wydrukach, mailach i wysyłanych eksportach (opcja jest dostępna dla właścicieli agencji w menu konfiguracji usługi asari.PRACOWNICY).
4. Dodaliśmy nowy przejrzysty szablon wydruku

Podziel się treścią:   

Tagi:

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!