asari.pl na X Warszawskiej Konferencji Uczestników Rynku Nieruchomości

Podziel się treścią:   

Wczoraj, tj. 9 grudnia w Bibliotece Narodowej odbyła się dziesiąta już Warszawska Konferencja Uczestników Rynku Nieruchomości organizowana przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników Nieruchomości. Byliśmy tam z asari.pl  i jako złoty partner wspieraliśmy organizatorów imprezy.

Jednym z ważniejszych momentów konferencji było ogłoszenie przez WSPON podpisania z nami umowy na wdrożenia nowej platformy wymiany ofert pomiędzy członkami, asariMLS.

Nowa platforma to najnowocześniejsze tego typu rozwiązanie na rynku. Dla pojedynczej agencji oznacza to tyle, że uzyska ona dostęp do narzędzi o większej funkcjonalności, łatwiejszych w obsłudze i otwartych na integrację z innym oprogramowaniem biurowym. Korzyści odnoszą także korzystające z niej stowarzyszenia, które będą mogły ją samodzielnie modyfikować pod swoje potrzeby.

Wspomniana otwartość przejawia się jeszcze w udostępnieniu przez nasz zespół pełnej dokumentacji API platformy asariMLS. Dzięki temu wszyscy producenci oprogramowania dla pośredników czy twórcy stron WWW będą mogli w pełni zintegrować swoje produkty z asariMLS. W ten sposób agencja nie będzie musiała rezygnować z dotychczas posiadanego oprogramowania, czy poddawać się monopolowi jednego producenta. Będzie mogła wybrać narzędzia, które są dla niej najlepsze i najskuteczniejsze w codziennej pracy.

Podziel się treścią:   

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!