Automatyzacja sprzedaży i marketingu

Marketing Automation

Zbuduj automaty,
które ułatwią Twoją pracę

Określ reguły i akcje - pracę wykona ASARI CRM

Chcesz wysłać do klienta automatyczną prośbę o rekomendację, gdy zrealizuje u Ciebie zakup? A może potrzebujesz dodać automatyczne zadanie dla handlowca, by skontaktował się klientem miesiąc po zakupie i zaproponował dodatkowy produkt? Masz inny pomysł? Każdy zrealizujesz przy pomocy automatów w ASARI CRM.

Zautomatyzuj procesy
biznesowe

Business Process Management

Zaprogramuj w ASARI CRM wewnętrzne procedury firmowe. Wykorzystaj automaty, by odzwierciedić w programie ścieżki obsługi klientów, badanie ich satysfakcji czy realizacji działań z zakresu danych osobowych.

BPMS
działania w ASARI CRM

Stwórz know-how
swojej pracy

Zbuduj przewagę nad konkurencją

Automaty sprawią, że Twoja firma będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna. Wiedza, którą wykorzystasz do ich tworzenia, to indywidualny know-how, którego nikt nie podrobi. Tylko Ty będziesz wiedzieć jak funkcjonuje, a Twój zespół doceni korzyści jakie wnosi do codziennej pracy.

ASARI CRM w praktyce

Napisz własną historię sukcesu

działania w ASARI CRM

Rotacja pracowników w handlu jest duża. Zawsze mnie bolało, że poświęcaliśmy czas, energię i pieniądze na szkolenie nowego sprzedawcy, a ten już po kilku miesiącach zmieniał pracę lub zakładał własny biznes. Ograniczenie tego zjawiska ułatwiłoby prowadzenia firmy i ograniczyło nasze koszty. Szansą okazała się możliwość dostosowania systemu i jego sposobu działania. Tylko ja i mój wspólnik wiedzieliśmy jak działają automaty. Były one efektem naszego doświadczenia i wielu miesięcy obserwacji i projekowania ścieżek obsługi klientów. Nasz innowacyjny know-how spodobał się pracownikom. Dzięki niemu mogli skupiać się na zadaniach, które miały rzeczywiste przełożenie na wysokość ich prowizji. Sprawiło to, że praca była dla nich mniej uciążliwa, a przez to nie myśleli o odejściu. W naszym przypadku rok do roku rotacja pracowników zmalała z 18% do niecałych 6%. To był duży sukces!

Grzegorz Właściciel

działania w ASARI CRM

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj za darmo!