Już jest! ASARI CRM wyposażony w moduł Business Intelligence!

W dobie Big Data, postawiliśmy sobie za cel dostosowanie naszych narzędzi do tempa i ilości generowanych przez firmy danych. Dlatego też wyposażyliśmy nasz CRM w rozwiązanie Business Intelligence (BI), które w połączeniu z modułem Business Process Management System (BPMS) oferuje nową jakość w zarządzaniu danymi.

Teraz oprócz stałego dostępu do bazy danych Twoich klientów będziesz mógł na podstawie bieżących informacji dokonywać szczegółowej analizy działań, efektywności pracy zespołów oraz wyników sprzedaży. Pozwoli to przede wszystkim na podejmowanie szybkich i trafnych decyzji biznesowych. Nowa funkcjonalność ASARI CRM umożliwia pełną kontrolę nad firmą i przepływem danych w jej obrębie. Właśnie dlatego jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy wzbogacić CRM o narzędzia klasy BI.

W celu umożliwienia naszym użytkownikom analizowania danych w najbardziej przystępny sposób, rozwinęliśmy możliwości tworzenia raportów. Od teraz każdy sam może wybrać rodzaj danych i formę ich przekazu w postaci tabel, wykresów lub arkuszy, które można dowolnie personalizować. Edytowalny jest również poziom dostępu do raportów – dzięki ustawieniom, określamy zakres danych udostępnionych dla poszczególnych pracowników, wobec czego tworzymy jeden raport, który automatycznie jest dostosowywany do danego odbiorcy.

W CRM-ie poza raportami dostępne są również pulpity tematyczne, które mogą być zarządzane w trybie live. Dane automatycznie zbierane przez system ASARI CRM, prezentowane są w postaci łatwych do odczytania wyników.

Automatyzacja

Automat BPMS w systemie ASARI

Budując automat w ramach narzędzi BPMS decydujesz jakie akcje i w jakiej kolejności mają być uruchamiane.

Dopełnieniem narzędzi BI jest BMPS umożliwiający automatyzację firmy. Dzięki niej wiele procesów staje się szybszych i nie wymaga wykonywania dodatkowych, rutynowych czynności, lub w ogóle nie angażuje pracownika w daną aktywność. Pozwala to zaoszczędzić jego czas, który może poświęcić na sprzedażowe zadania i tym samym zwiększyć swoją efektywność.

Dzięki nowym zmianom, analizując dane z CRM-u widzisz jak na dłoni, które działania Twojego zespołu są nieefektywne. Możesz więc natychmiast wprowadzić optymalizacje poprzez ograniczenie aktywności (np. każdorazowego pisania wiadomości do kontaktów), które nie skutkują sprzedażą, tak by Twoi pracownicy mogli poświęcić czas na czynności dające szansę na konwersję.

Business Process Management to tak naprawdę nieograniczone możliwości automatyzacji procesów – ustawienia komunikatów do klientów, przypomnień, autoresponderów. Wystarczy zbudować proste algorytmy, by usprawnić całe procesy w firmie, począwszy od mailingów, a kończąc na procesach sprzedażowych. Dzięki automatom możesz ustawiać kampanie badające preferencje użytkowników, dzięki czemu zaoferujesz im produkt odpowiadający realnemu zapotrzebowaniu.

Moduły BA i BI to tak naprawdę szereg praktycznych rozwiązań dla Twojej firmy:

  • możesz automatycznie tworzyć zadania pracownikom w zależności od bieżących potrzeb,
  • planować zautomatyzowane mailingi (np. powiadomienia o nowej ofercie) i zwiększyć skuteczność sprzedaży,
  • masz możliwość definiowania raportów w oparciu o dowolne dane dostępne w programie, również o własne zmienne!
  • każdy raport możesz udostępnić dowolnej liczbie osób czy grupie.

Ich wprowadzenie w naszym CRM-ie to przełomowe działanie w obszarze zarządzania i przetwarzania danych. Pozwala na pełną kontrolę aktywności w firmie i podejmowanie kluczowych decyzji w czasie rzeczywistym. Więcej na temat narzędzi, które już dzisiaj zmieniają oblicze branży dowiesz się w wywiadzie Łukasza Kruszewskiego z Mikołajem Stępniem, CEO firmy ASARI.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!