Zamień telefon w osobisty CRM

Analityka połączeń telefonicznych w firmie

To było niespodziewane, niezapowiedziane, a jednak się stało! Po pierwszych bardzo pozytywnych testach z gronem bliskich nam partnerów przedstawiamy Wam ASARI Trackera aplikację na telefony komórkowe z systemem Android, która kolosalnie zmieni Wasz sposób pracy.
Jako pierwsi prezentujemy system, który stanie się Waszym monitorem pracy wraz z analityką połączeń telefonicznych i działań prowadzonych z klientami. Narzędzie pozwala tworzyć w ASARI kontakty, zapisywać notatki, zamówienia oraz zarządzać relacjami z klientami na wyższym poziomie diametralnie podnosząc jakość pracy. W nadchodzących tygodniach będziemy włączać w nim kolejne funkcje. Już teraz posiada wbudowane narzędzia analityczne, które w rozszerzonej części będzie można wykorzystać w nowym systemie ASARI CRM Kameleon.

ASARI Tracker to pierwsza z nowości jakie będziemy prezentować w najbliższym czasie. Poznajcie go dobrze. Czujemy, że szybko się z nim zaprzyjaźnicie.

Aplikacja od teraz jest dostępna dla wszystkich naszych klientów niezależnie od posiadanego pakietu ASARI. Jeśli nie jesteś naszym klientem, a chcesz zacząć testować ASARI Trackera koniecznie skontaktuj się z nami abyśmy umożliwili Ci dołączenie do naszego grona.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!