Nowy panel Klienci w asariWEB Silver

Baza klientów w asariWEBCieszymy się, że po raz kolejny w krótkim czasie oddajemy do Waszej dyspozycji nową funkcję. Nowy panel „Klienci” pozwoli łatwiej i efektywniej zarządzać Waszymi klientami.

W jednym oknie uzyskacie dostęp zarówno do poszukujących jak i wystawiających oferty. Jego intuicyjna obsługa pozwoli w łatwy, ale zarazem zaawansowany sposób zarządzać relacjami z klientami, przeglądać historię współpracy oraz ich wymagania odnośnie oferty.

Jak korzystać z panelu klienci w asariWEB

1. Panel „Klienci” można uruchomić z głównej belki menu:

2. Menu “Klienci” to listing wszystkich klientów wpisanych do programu. Na jednej liście wyświetlają się zarówno klienci poszukujący, jak i właściciele nieruchomości.

3. Dokładnie tak samo jak przy ofertach i klientach poszukujących tak samo w panelu “Klienci” można włączać i wyłączać kolumny, zamieniać ich kolejność i dostosowywać wielkość.

4. Przy każdym kliencie znajdują się przyciski menu “Akcja”. Dzięki nim szybko możemy się znaleźć w interesującej nas zakładce.

Edycja danych klienta
Tutaj możecie zmieniać i uzupełniać dane klienta oraz jego opiekuna.
Historia zmian danych klienta
Dzięki niej nie pogubicie się w zmianach wprowadzanych do profilu klienta i będziecie mogli sprawdzić kto i kiedy jakie informacje edytował.
Notatki
Możecie zapisać tu wszelkie uwagi dotyczące współpracy z klientem.
Zadania
Tutaj możecie dodawać terminy spotkań i zadania wynikające ze współpracą z klientem. Będą one widoczne także w Kalendarzu.
Oferty
Po jej kliknięciu wyświetli się lista nieruchomości wystawionych na sprzedaż przez klienta.
Poszukujący
Tutaj znajdziecie kryteria odnośnie nieruchomości poszukiwanej przez klienta.

Podejmij słuszną decyzję

Załóż konto i przetestuj nasz system CRM za darmo!